Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én szeretném a mai világban, hogy a férfi udvaroljon, adjon szerenádot és cserébe a gyermekeinek hűséges, becsületes anyja legyek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 12:33
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:

ma 14:45

Mert aztán jön a "te túl szent vagy hozzám" szöveg!

2011. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
Megint csak azt tudom írni, hogy rossz lányoknál próbálkoztok... És erről nem a normális lányok tehetnek. Azért, mert van pár rossz élményetek, hülyeség az összes lányt elkönyvelni ilyen számító r*bancnak...
2011. márc. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
33%

ma 14:49

Szerintem ez nem számítás! Ez ösztön,ami a nőkben munkálkodik! Ha érzelmileg elég erősek lesznek és elég magabiztossá válnak a sok bóktól és udvarlástól,elkezdenek külön utakon járni és lecserélik a más unalma pasit,akiről tudják,hogy úgyis szépnek tartja őket,ez már olyan unalmas! Aztán keresnek valami "izgazlmasabbat"! Aztán az újdonsült csávót ,már dobja egy-két hónapnyi járás és kefélés után,mert rájön ,hogy "csak fellángolás"! De a hitet a pasikban az előző férfi adta ,aki minden energiájával szerette és tisztelte a lányt! Ez van,nem baj,csak jó tudni róla,hogy mire számítson az ember! Aztán az sem baj,ha egy ilyen csaj téged talál be az elhagyott romantikus pasi után! Fordítva vbiszont nekem sz@r!

2011. márc. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
Ezt bizony szép magyar nyelven számításnak nevezik, és szerencsére nem minden lány ilyen. Téged nem lehet meggyőzni, mert elkönyveltél minden lányt ilyennek, és pont ezért sosem fogsz normális lányt találni. Mivel mindenki magából indul ki, így én is. Én sosem vágytam arra, hogy nekem kelljen harcolni egy férfiért, és ha valakit szeretek, akkor meg sem fordulna a fejemben, hogy elhagyjam valaki "izgalmasabbért" (bár én ezt nem izgalmasnak, hanem taplónak hívom). Pont egy ilyen rendes, udvarló fúra vágyom, aki mellett biztonságban érzem magam, és akivel családot alapíthatok. Régi "hibám", de én minden kapcsolatomhoz úgy állok hozzá, hogy csak olyannal jövök össze, akit el tudok képzelni férjemnek, gyermekeim apjának. Ezt a biztonságot egy "izgalmas" férfi nem adja meg...
2011. márc. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
0%
Ja igen ne legyen izgalmas. Viszont akkor legyen gazdag...
2011. márc. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
100%
Fenéket legyen gazdag :D Sajnos édesapám jóvoltából pontosan tudom, hogy hogy viselkedik egy gazdag férfi a barátnőjével... Nem kívánom senkinek.... Megint csak saját példa: lassan 4 éve vagyok a párommal, akinek a családja egyáltalán nem gazdag, és nem felelne meg a "tahó, izgalmas" kategóriának. Remélem ő lesz a férjem, mert megadja nekem azt a biztonságot, amit egy kapcsolatban keresek :)
2011. márc. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
34 évesen épp elégszer végeztem csak barátként ahhoz hogy átértékeljem az udvarlás fontosságát. Nagyon sok dolgot a mai napig nem sikerült megértenem, s hiába próbálnak meggyőzni népszerű teóriákról ha a váló élet és a tapasztalat mást mutat.
2011. márc. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
jaja, nalam is minuszpont.. aki nem hiszi el, az az ő baja, engem nem érdekel..
2011. márc. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan én csak röhögök azon, amiket kisfiúk ide írogatnak (mert aki ilyeneket ír az nem férfi). Még a végén sajnálni fogom szegény férfiakat, pfff. :D

Ha én nő létemre minden csalódás után bevágnám a durcit elmehetnék apácának is.:D Az olyan férfi, akiben csak keserűség van és gyűlöli a nőket, kimondatlanul is ez sugárzik belőle, így el fogják hajtani a normális lányok, ne is várjon mást, persze utána lehet megint siránkozni, hogy a nők a szemetek.

2011. márc. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 A kérdező kommentje:
én csak arra gondoltam, hogy ha tud gitáron pl játszani akkor pengessen le 4 akkordot. nem rothad le az ujja. és mind ezt négy szem közt. nem kell az a k*rva felhajtás, hogy ablak meg mittudom én ha énekelni se énekel mellé mert nincs jó hangja az sem érdekel. A szándék a lényeg. És az általánosítás még mindig nem a legjobb dolog. Undorító emberi szokás. Az összes férfit és nőt amelyik általánosít beb*sznám egy gödörbe és eltüntetném őket.
2011. márc. 18. 15:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!