Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én szeretném a mai világban, hogy a férfi udvaroljon, adjon szerenádot és cserébe a gyermekeinek hűséges, becsületes anyja legyek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 12:33
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
100%

azért senki ne keverje össze az udvariasságot, kedvességet avval h valaki folyton a lány nyakában liheg, és nyálas..

azért túlzásba se kell vinni a dolgot..

a szerenád pl szerintem már elég elavult... de néha egy szál rózsába szerintem még egy pasi sem halt bele.. és ez udvarlásnak számít! nem értem h pl 1 szál rózsában vagy abban h kinyitja egy lány elött az ajtót, az a legtöbb pasinak miért megalázó.. (ha az ajtót nem nyitja ki akkor az egyenesen bunkóság)

2011. márc. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 A kérdező kommentje:
utolsó :) :D
2011. márc. 18. 15:23
 53/60 A kérdező kommentje:
mint írtam már egyszer a szerenád alatt egy pár akkordból álló gitárral való számot értek a négy fal közt. :D
2011. márc. 18. 15:24
 54/60 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, de jó.

Figyelem itt a csatát.:-D


Szerintem valamilyen szinten mindkét félnek igaza van.

A mai lányok többsége valami elborult férfiképpel rendelkezik, amiben a jó kis média és egyéb agy valamint lélekromboló dolgok a ludasak. Sokan nem igénylik az udvarlást, vagy egyenesen kihasználják. És bizony ez ma a többség. "Mert megérdemlem" ugye, hallani a reklámból is.

Bizony a nagyhangú taplók több sikert érnek el a nőknél, egészen egyszerűen azért, mert nincs semmiféle visszatartó erő bennük. Ez nem önbizalom, hanem az empátia és az önkontroll valamint az önkritika teljes hiánya.

Aki érzéketlen, miért félne bármiféle visszautasítástól?

Ráadásul nagyüzemben képesek a nők leszólítására, és bizony ez a nagy számok törvénye alapján be is jön.

Ezt látva aztán, a többi férfi is erre áll rá, látva a működő stratégiát. Azok meg akik nem képesek ilyenfajta megalkuvásra, maradnak inkább magányosak.

Ma hihetetlen megalázó módokon képesek elküldeni a nők a nekik udvarlókat. Aztán így legyenek érzelmes és őszinte férfiak...(azt egész egyszerűen gyengeségnek veszik, visszatérünk a melldöngetős gorilla szintre lassan).

A manipuláció, érzelmi és szexuális zsarolás és kihasználás korát éljük.

És mielőtt beszólna valaki, nem engem nem bántott még meg nő és meg sem csalt, ki sem használt, valamint nem vagyok gyerek, se, túlvagyok a 3. X-en.

Egyszerűen csak nyitott szemmel járok és éppenséggel társadalomtudományokat végeztem...

És mielőtt nőgyűlölettel vádolnának: a mai férfiak sincsenek a helyzet magaslatán de én éppenséggel erről az oldalról jobban megértem a témát, mivel férfi vagyok.

2011. márc. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
100%

én bizonyos mértékig a férfiakat is megtudom érteni. az én barátom elég érzékeny (nem mulya!!) és bántotta már meg elöttem nő méghozzá nagyon undorító módon. Barátom (akkor persze még az ő barátja volt) szokott neki virágot vinni udvarias volt, stb... a csaj hozzá költözött a szüleitől és amég a barátom elutazott pár napra üzleti dolgai miatt a csaj megcsalta... lefeküdt 2 másik pasival barátom házában, ágyában.. ráadásul ezt úgy tudta meg h ő nyitott rájuk mert elöbb ért haza (meglepetésből!!)..

Tehát nem minden nő tisztaszívű, kedves, aranyos stb. Érthető, h magaalatt volt egy ideig.. De nem szabad azért megutálni az összes nőt mert egyszer valaki megbántotta. Vannak gonosz,számító nők, DE vannak ilyen féfiak is.. szerintem nem valami dícséretes ha egy férfi bunkó és faragatlan.. én soha nem toleráltam az ilyet. legyen kedves és illedelmes! Egy nőnek jól esik ha néha virágot kap, vagy ha előre engedik az ajtóba..az ilyen apróságok.. és szerintem ezekben semmi megalázó nincsen..

2011. márc. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
9%

Szerenád? Nem nézel túl sok nyálas filmet?:)


Amúgy nincs az nő ebben az országban akinek udvarolnék, akkor sem ha értenék az udvarláshoz.

2011. márc. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
Amikor én az ösztönről beszélek,persze,hogy álltalánosítok,álltalában az ember ha nem eszik éhen hal! Szerintem olyan ez az ösztön! De ne nekem legyen igazam!
2011. márc. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:

ma 15:22

Szerintem is kell némi udvarlás persze! De leginkább mégis,csak némi lazaság kell,hogy a csaj lássa nem b@sz@kodhat veled!

2011. márc. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:

ma 19:15

Én azt mondom,nem baj,ha nagyon ritkán viszel virágot,a nő lássa,hogy elveszíthet,ha nem tisztel,mintsem,hogy mindíg vigyek virágot és egyszercsak rájuk nyitok sex közben! Ha mindíg udvarlok neki,hogy mérjem le ,hogy hányadán állunk épp? Ha érzem,hogy a nő nem keresi a társaságom,tudom ,hogy mire számíthatok,ha én szétudvarlom a fejét még kefélhet a hátam mögött és annál megalázóbb lesz!! Utána nehezebben mennék oda az esetleges jövőbeli feleségemhez! Nem igaz,hogy ettől tapló lennék! Imádom a romantikát,szeretem a romantikus filmeket,de tudom,hogy az csak egy film! Sok csaj szereti a giccses romantikát meg a twájlájtot,na ott valami hibázik,igaz az értelems nők nem sztárolnak szét senkit és ilyenből nem tagadom,hogy van sok!!!

2011. márc. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként, hogy a kérdésre is válaszoljak én például udvarolnék olyan nőnek, aki megérdemli.

És nem is csak abban a fázisban, amikor meg akarnám "szerezni", hanem valószínűleg mindig.

Ez logikus. Ha már szeretem, akkor sokat is gondolok rá, szeretem ha örül - tehát örömet akarok neki szerezni, meglepem.

Nem muszáj, hogy az ajándék legyen, ezer módja van...

Az pl. nem is kérdés, hogy kinyitom az ajtót, ez ösztönös alap (vagy csak nálam?)azoknál a nőknél is akiknek nem udvarolok, hanem csak a barátaim, vagy éppen előttem mennének ki...

Ugyanakkor a szerenádtól eltekintenék, majdnem megbuktattak anno énekből.:-D

Érdekességképpen:

Volt egyfajta felmérés pároknál, ahol mérték, hogy mennyire számít egy nőnek és férfinak a másik fél kedveskedése, tettei, meglepetések, stb.

A nők sokkal jobban pontozták az apróbb, olcsóbb de rendszeres kis ajándékokat, ötleteket, mint a ritka, nagyokat.

Pl. aki minden héten vitt egy-két szál virágot, az magasabb ponton állt sokkal, mint aki csak évfordulókon, vagy ritkán, de akkor drágát és sokat.

A figyelmességek gyakorisága és ötletessége számít igazán, nem a nagysága. (Értelmes és normális nő esetén:-)-azért vannak ám, csak nehéz rájuk akadni, mert éppen otthon keseregnek, hogy miért nincsenek normális férfiak:-DD).

2011. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!