Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác akivel szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akivel szeretnék járni, de egy gond van, hogy roma származású. Mit tegyek felejtsem inkább el, vagy ne foglalkozzak mások véleményével?

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk,ö 16 éves én 17(de érettebb a koránál külsőleg és belsöleg is).Egyépként nagyon rendes velem ő télleg nem olyan mint a többi(a rosszabb fajta) cigány,normális a családja is,jó tanuló,ápolt,és szerintem helyes is.Szerintem nagyon összeillenénk és engem személy szerint nem zavar h roma mert mondom ő téleg más mint a többi.De mégis bennem van az hogy mások mint szólnak hozzá.Mit tanácsoltok?Köszi előre is!
2009. febr. 22. 19:01
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
46%
Én csak fehérekkel állok szóba, ez lenne a helyes. Ha meg nem számít mások véleménye, akkor minek kérdezed?
2009. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
56%

Amíg nem találkoztok ellenpéldával, addig úgyis OK NÉLKÜL fogjátok szidni a cigányokat. Akkor ítélkezzetek, mikor már mindkét táborból (koszos gyilkos cigány és normálisan dolgozó, adófizető cigány) ismertek embereket, addig inkább maradjatok csendbe.


Cozma esetéről meg annyit, hogyha

1. nem cigányok tették volna, hanem mondjuk egy fehér magyar,

2. nem sportolóról lett volna szó, hanem egy mezei emberről,

senki nem fújta volna fel ennyire a dolgot, mert senkit nem érdekel, hogy egy sarki szórakozóhelyen megkéselik Pistikét a rosszakarói (csak a hozzátartozóit).

Én mindkét táborból ismerek cigányokat, és mérhetetlenül szánalmas, amit a "rosszak" művelnek, és dicséretes, amit azok csinálnak, akik ugyanolyan városi civilként élnek, mint mi, fehérek. (Annak ellenére, hogy utálják őket a saját országában, dolgozik becsületesen, fizet, stb.)

Szánalmas ez az általánosítás, legyen szó cigányról, zsidóról, akármiről. Nektek sem azokkal van bajotok, akik normálisan dolgoznak, mégcsak nem is azzal, aki megkéselte Cozmát. Mert semmi közötök hozzá. Maximum azzal, aki nektek ártott, saját bőrötökön tapasztaltátok, esetleg egy hozzátartozótokat vagy barátotokat késelt meg...


Kérdező: tényleg ne foglalkozz mások véleményével :) Se azzal, amit én mondok, se azzal, amit az önjelölt Hitler-utánpótlások :)

2009. febr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Előttem hozzászólónak:teljesen egyetértek veled és köszi a kedvességedet:)Kár hogy nem mindenki igy gondokodik...
2009. febr. 22. 21:16
 14/28 anonim ***** válasza:
27%
Utolsóval teljesen egyetértek,összefoglalta amit én is irni szerettem volna.A sok undorító emberrel meg ne foglalkozz,roszabbak mint a "büdös cigányok" az ilyenek..
2009. febr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2009. febr. 22. 21:45
 16/28 anonim ***** válasza:
31%
Mar a kerdesedben is benne van a valasz : GOND , ez mondjuk izles kerdese , en tutti , hogy meg a kezet se fognam meg egy roma csajnak se.
2009. febr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
84%
"a Cozma gyilkopssághoz swemmi közünk" Ezt akkor mond légyszíves amikor majd a lányodat se mered kiengedni az utcára.Igen van normális roma,de ezt ki kell tapasztalni,és légyszíves valamelyik hozzászóló ne védd ezt a tetű Sztojka familiát,mert a hányinger kerülget tőlük,de nem baj ,majd a szerbek megbeszélik velük és a családjukkal a dolgokat.Akjánlom a kuruc.info nevű oldalt böngészd szeretettel,jah és Hitler nem olyan mkint hiszed,olvasd el a Mein Kampf művét.Teljesen mást ír amiket a hülye töriből tanultunk.
2009. febr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
71%
Én is cigány vagyok. De rendes.. Jol tanulok 4-es feletti átlagom van, sportolok, és nem verekedek! Ne általánosítsatok csak azért mert valaki cigány!
2009. febr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

1. nem cigányok tették volna, hanem mondjuk egy fehér magyar,

2. nem sportolóról lett volna szó, hanem egy mezei emberről


1. de azok tették

2. elég nagy baj

3.kérdeő: te már eldöntötted akkor minek jössz ide kérdést feltenni

4.a ti életetek, azt csinál mindenki amit akar ebben az országban szóval...

2009. febr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
46%

11:51-es!

Azt védek, akit akarok, és természetesen nem védem a késelős hülyéket, legyen az cigány, zsidó, fekete vagy fehér vagy sárga vagy keverék. Ha fehér magyar lenne, akkor is csak egy szánalmas ember lenne, aki tette, bőrszíntől és származástól függetlenül. És igen, semmi közöd se neked, se nekem a Cozma gyilkossághoz. Egyikünknek sem a hozzátartozója. Ugyanúgy semmi közünk hozzá, mintha Almási Pistikét, egy szakközépiskolai harmadikos diákot késeltek volna meg. Minden hétvégén történnek ilyenek, csak a drágalátos média nem tesz róla említést, mert hát a hallgatóság nem figyel fel a hétköznapi esetekre, csak arra, ami egy "nagy" személyiséggel történt. Tudod: jobban el lehet adni a dolgokat, ha meg van spékelve egy híres emberrel, sportolóval, celebbel...

Az, hogy nem mered kiengedni a gyereked az utcára, nem függ össze a Cozma-gyilkossággal. De ha neked ez tette fel az i-re a pontot, esetleg ezért nem mered kiengedni a lányod, fiad, akkor őszintén sajnálom a gyerekedet. Meg téged is.

Ugyanis mocskos, retkes, tolvaj és gyilkos cigányok azóta élnek, mióta világ a világ, csak a média most talált még egy problémát, amit fel lehet fújni, és amivel tele lehet tömködni a naiv emberek fejét. Késelések, kővel dobálások, lopások, minden-minden volt ezelőtt X évvel is, és lesz is, mert nem lehet ellene tenni semmit. Nem csak nem tudnak/tudnánk, de nem is lehet.

Hitlerről meg annyit, hogy ... És azt hiszem ebben minden benne volt.

És igen, nekem is késelték már meg egy nagyon közeli barátomat, Pestre jár egyetemre, vonaton történt az eset. Igen, van ilyen, van olyan is, hogy Cozmát, meg más híresebb személyeket késelnek. DE olyan is van, hogy normálisan dolgoznak, adót fizetnek, iskolába járatják a gyereküket, és nem szaporodnak, mint a legyek. És ezt kéne megérteni a sok marhának, hogy a cigány vagy roma önmagában nem jelent semmit, csak más színt, esetleg más nyelvet, ha használják. Ugyanúgy belőled is, belőlem is, szomszédunkból is lehet egyszer hajléktalan késelős/kéregetős, pedig fehérek vagyunk.

2009. febr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!