Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác akivel szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akivel szeretnék járni, de egy gond van, hogy roma származású. Mit tegyek felejtsem inkább el, vagy ne foglalkozzak mások véleményével?

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk,ö 16 éves én 17(de érettebb a koránál külsőleg és belsöleg is).Egyépként nagyon rendes velem ő télleg nem olyan mint a többi(a rosszabb fajta) cigány,normális a családja is,jó tanuló,ápolt,és szerintem helyes is.Szerintem nagyon összeillenénk és engem személy szerint nem zavar h roma mert mondom ő téleg más mint a többi.De mégis bennem van az hogy mások mint szólnak hozzá.Mit tanácsoltok?Köszi előre is!
2009. febr. 22. 19:01
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
80%
Ez itt tudtommal MAGYARország. FEHÉR emberek. a romák NEM!!!!!!! fehérek. húzzanak az országból már teljesen ellepik. nincs egy olyan nap h ne látnék egy redvát.
2009. febr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden roma söpredék ez igaz,de itt cigányokról van szó.Különbség a kettőjük között,hogy a roma beilleszkedett,ez az az 5%.Tehát én inkább viselkedésmód rasszista vok.Nekem is van roma származású haverom akivel együtt gyúrok,és teljesen beilleszkedett,jó srác.
2009. febr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
16:52nek ott a pont:)
2009. febr. 25. 00:22
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg mi a francnak teszel fel egy kérdés, amikor csak a barátodat támogató hozzászólásokat fogadsz el?? Basszus... Hihetetlen... Nekünk tökmind1 ez az egész, azt csinálsz, amit akarsz, de ne foglald a helyet a kérdéseknél. Nem maguknak írták a válaszolók, amit írtak. Na mind1 nekem aztán ténylegXD
2009. febr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
49%
Lehet nem a barátját támogató hozzászólásokat fogadja csak el, hanem ami hasonló az Ő nézeteivel. Ennyire hülye lenne itt sok ember? Az egyik helyesen nem tud írni, a másik szövegértésből nulla... De ha már itt tartunk, nem is azért ette fel a kérdést, hogy te itt oltogasd!
2009. febr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Most arra mit írjak amivel nem értek eggyet?Egy az hogy nem akarok senkivel se vitatkozni,kettő meg ugyis csak a saját igazát fogja hajtani.Na mind1 engem se érdekel hogy te mit gondolsz...nem értem miért kell mindenbe belekötni csak feltettem egy kérdést tudtammal azért van ez az oldal....elöttem lévönek köszi:)
2009. febr. 25. 23:21
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Oké, akkor te meg ne mondd azt, hogy szövegértésből 0 vagyok, mert ezt nagyon nem találtad el:)))

De mondom: nekem aztán édes mindegy, csak te már eldöntötted, akkor minek kérdezed. De csak hajrá, azt csináltok mind a ketten amit akartok, szerencsére nekem semmi közöm hozzá/hozzátok.

2009. febr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
azaz, védjük a romákat!! végül is mi kissebbség vagyunk hozzájuk képest:( hülye birkanép!!!!!! ezért nem megyek haza...pfff kik ezek...te, kedves kérdező, belekóstolhatsz, de ésszel!! ez nagyon fontos! tudod, egy szép piros alma lehet rothadt belül:(
2012. ápr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!