Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok mi alapján döntik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok mi alapján döntik el, hogy az adott fiú képes-e őt "megvédeni"?

Figyelt kérdés

Vastagság? Izomméret? Jackie Chan bármelyik testépítőt leveri, akár többet is egyszerre. Akkor hogy tanult-e harcművészetet? De az meg nem igen látszik a külsőn. Egyébként meg a pisztolytól mindegyik ugyanúgy megdöglik, szóval nem tök mindegy?


És ha tegyük fel egy fiú képes a lányt megvédeni, akkor a lány honnan tudja, hogy a srác egyáltalán szembeszállni a támadóval a lány védelme érdekében?


Egyébként meg lehet, hogy egy vézna matematikus mellett nagyobbak a túlélési esélyek, mert nem próbál hősködni, nem keveredik bajba, és tudja mikor érdemes menekülni. Akkor a nők miért nem a vékony ragyás szemüveges progmatosok mellett érzik magukat biztonságban?


Lányok, kérlek magyarázzátok el nekem a döntési folyamatot LOGIKUSAN!


2011. máj. 1. 01:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy az izmos kocka has, az nagyon jó, de kevés.

Nem kell egy pasinak kigyúrtnak lennie, hogy elhiggyem meg fog és meg tud védeni. Nekem az is bőven elég ha olyan a beszélőkéje, hogy nem kerül bajba és ha igen akkor a szavak szintjén is tud védelmezni. Szájkarate.

Egyébként szerintem kinek mi. Ki az izomkolosszusokra, ki a magasakra, ki a zömökekre, ki az alacsony, ki a szemüvegesekre, kis az okostojásokra esküszik... és így tovább.

A lényeg az, hogy én, mint nő, azt érezzem a világot megforgatja értem és cserébe én is érte, hiszen sok esetben mi nők védjük meg a pasikat, akár a forrófejűségük miatt.

Legyen intelligens, nekem ez számít.

2011. máj. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A nyomi testépítők izma arra jó, hogy mutogassák. Ismerek olyan gyereket, aki nagyon oda van, hogy van izma, de nem jó semmire. Emelni maximum. Futni, gyorsan mozogni nem tud és állóképessége sincsen, mert etetni kell a fölöslegesen nagy izmokat. A francia idegenlégióban több kigyúrt ""hőst"" küldenek el, mint vékonyabbat, mert semmire sem lehet használni őket.
2011. máj. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát ha (és most egy konkrét srácról beszélek) sok az ismerőse, mindig olyan történeteket mesél amin fél órát nevetek, hogy te jó ég hogy tud ilyen lazán kimászni ilyen helyzetekből, meg higgadt és laza, és nem pánikol be semmitől az ég világon, akkor az olyan biztató, hogy basszus ez nem fél semmitől.. akkor meg is tud védeni :) és ebben nyilvánul meg,nem abban hogy hetente hányszor jár gyúrni meg mekkorára puffadnak az izmai.. :)
2011. máj. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ne higgyetek nekem, férfi vagyok, de...

Szerintem bizonyos mértékű izom egy férfin, olyan mint a smink a lányon. Egyszerűen igényességet mutat. Szerintem egy ropikezű csávó olyan a lányoknak, mint a fiúknak egy igénytelen lány...

2011. máj. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
pontosan:D ha jól verekszik, vagy ha van pisztolya, ha megvan a tekintélye, tisztelik az utcán... stb :D
2011. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!