Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit kéne tennem? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kéne tennem? Nem akar velem lenni annyit? A beszólásomra vajon féltékeny volt?

Figyelt kérdés

lassan 2hónapja járok a paismmal.

és vasárnap taliztunk utoljára, hétfőn nem, mert nemvoltam suliba, kedden neki edzése volt, ma találkoztunk, de mondta hogy neki otthon kivételesn dolga van, el is mondta hogy micsoda.

a holnapról csak annyit mondott hogy suli után fodrászhoz megy, de a lényeg hogy mondta hogy pénteken talizzunk.

Kicsit rosszul esett, mert máskor mindig talizunk hétközbe i ssulin kivül legalább szerdán.

És mondtam is ma neki, és láttam hogy mérges hogy ma dolga van otthon, elég indulatos volt ezt mondta "nem tehetek róla hogy kivételesen megkell ezt csinálnom apámmal, mert betervezte délutánra, elhiheted hogy a t*köm tele van. Sajnos a mai nap totál nemjó Édes, de holnap tudunk találkozni"


Nos nem akartam hogy még ő tegyen szivességet nekem azzal hogy beiktat magának csütörtökre, ha magától nem érzi hogy akar látni... közömbös voltam ma vele a suliban, ő meg csak jött utánam, próbált beszélni...


Mondom neki blöffböl, hogy "ne találkozzunk 7végén se, sajnos dolgom van, d elegalább össze tudok futni az egyik volt o.társammal."

Erre mondja hogy "DE találkozzunk, mert szeretnék. Eddig se mondtam meg kivel fuss össze"

Mondom "Ja, tudom, de legalább lesz időm rá"

Erre ilyet szól sértődötten :"nemtudtam hogy rabolom az idődet azzal, hogy találkozunk 7végente"


Még ő van megsértődve, egésznap az folyt belőle hogy nem akarok vele lenni. Csak nem féltékeny??????!!


Szóval pénteken látjuk 1mást a suliba. ujra.

De a 7végét lemondtam... ha kibirt nélkülem 2napot, plusz a ma d.u.-t akkor kibir 4et is (a pénteki 1-2percet kivéve a suliba)

Ha nagyon akarta vna mondani, akkor mondta vna magától a csütörtököt.


2011. máj. 18. 15:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Hiszti p*csa vagy. Vegyél vissza.
2011. máj. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
ja népszavazas :)) az kellene nálad, hercegnőcske :)) ó menj el, ilyen hozzáállással-stílussal örvendj ha akar egyáltalán latni
2011. máj. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
lehet hogy te nem olvasod a válaszokat??? marha gyorsan hívd fel a csávót hogy bocs,nem akartam tali pénteken és marha gyorsan hagyd abba.majd a barátnődnek panaszkodik akkor aztán féltékeny lehetsz.
2011. máj. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerekesen kezeled ezt a helyzetet, egy párkapcsolat nem játék, meg "kis csaták", amiket játszol. Tényleg nem bántásból írom, csak sajnos sokáig én is ilyen voltam, mint te és baromira megszívtam. Te most még magadba nézhetsz, hogy ne tedd tönkre a kapcsolatodat. Igazad van, hogy egy párkapcsolat nem egy emberen múlik, neki is tennie kell érte, de neked is. És ha a tevés abban nyilvánul meg, hogy kicsit hagyod és nem hisztizel, azt is ki kell bírni. Szerintem ezzel nem vétett olyan nagyot, hogy így viselkedj vele.
2011. máj. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nem hiszek a szememnek! Ha tényleg igaz, amit leírsz (mert ez akkora parasztság, hogy már kétséges a valóságtartalma számomra), akkor te még cseppet sem vagy érett egy párkapcsolatra.


Mellesleg, a közbenső válaszaid alapján vagy nem olvasod a kommenteket vagy képtelen vagy felfogni a tartalmukat... bocsi, de te egy VICC vagy, aranyanyám.

2011. máj. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Érdekes. A frász tör érte, hogy találkozzatok, megsértődsz, ha lemondja, mert van rá oka, s te tudnál találkozni, de direkt lemondsz a randiról. És kivel tolsz ki, és mit kockáztatsz? Azt, hogy feléd sem néz többet. Akkor meg sírni fogsz, hogy milyen szemetek a pasik.
2011. máj. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!