Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit kéne tennem? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kéne tennem? Nem akar velem lenni annyit? A beszólásomra vajon féltékeny volt?

Figyelt kérdés

lassan 2hónapja járok a paismmal.

és vasárnap taliztunk utoljára, hétfőn nem, mert nemvoltam suliba, kedden neki edzése volt, ma találkoztunk, de mondta hogy neki otthon kivételesn dolga van, el is mondta hogy micsoda.

a holnapról csak annyit mondott hogy suli után fodrászhoz megy, de a lényeg hogy mondta hogy pénteken talizzunk.

Kicsit rosszul esett, mert máskor mindig talizunk hétközbe i ssulin kivül legalább szerdán.

És mondtam is ma neki, és láttam hogy mérges hogy ma dolga van otthon, elég indulatos volt ezt mondta "nem tehetek róla hogy kivételesen megkell ezt csinálnom apámmal, mert betervezte délutánra, elhiheted hogy a t*köm tele van. Sajnos a mai nap totál nemjó Édes, de holnap tudunk találkozni"


Nos nem akartam hogy még ő tegyen szivességet nekem azzal hogy beiktat magának csütörtökre, ha magától nem érzi hogy akar látni... közömbös voltam ma vele a suliban, ő meg csak jött utánam, próbált beszélni...


Mondom neki blöffböl, hogy "ne találkozzunk 7végén se, sajnos dolgom van, d elegalább össze tudok futni az egyik volt o.társammal."

Erre mondja hogy "DE találkozzunk, mert szeretnék. Eddig se mondtam meg kivel fuss össze"

Mondom "Ja, tudom, de legalább lesz időm rá"

Erre ilyet szól sértődötten :"nemtudtam hogy rabolom az idődet azzal, hogy találkozunk 7végente"


Még ő van megsértődve, egésznap az folyt belőle hogy nem akarok vele lenni. Csak nem féltékeny??????!!


Szóval pénteken látjuk 1mást a suliba. ujra.

De a 7végét lemondtam... ha kibirt nélkülem 2napot, plusz a ma d.u.-t akkor kibir 4et is (a pénteki 1-2percet kivéve a suliba)

Ha nagyon akarta vna mondani, akkor mondta vna magától a csütörtököt.


2011. máj. 18. 15:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt vele beszéld meg. Tényleg nem bántásból írom ezt, de ez legalább a második kérdésed erről a dologról, ez alatt az idő alatt átgondolhattad volna kicsit magadban a helyzetet, vagy beszélhettél volna vele.


Így kívülről nézve nem tűnik olyan nagy dolognak, hogy pár nappal később találkoztok. Ha mégis rosszul esik, hogy nem keres, akkor mondd el neki, hogy ez neked nem jó, legyen szíves jobban figyelni. Ha nem válik be, akkor meg ne keresd te sem, hanem várd meg, amíg ő keres.


Egy kis kommunikáció sok mindent megold, de az ilyen sértődések, blöffölések NEM válnak be, sőt, tönkretehetik a kapcsolatot. Te most csak "poénból" mondtad, hogy elmész osztálytársaddal, ő komolyan vette, ebből levonja majd biztosan a következtetést...

2011. máj. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
a pasid nem hisztizett hogy miért nem voltál hétfőn suliban?? tanulj anyu-apu lássa hogy rendes gyerek vagy a srácot meg ne szekáld.
2011. máj. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
kell magánszféra... akkor megadom neki a megánszférát egész hétre, még 7végére is:)
2011. máj. 18. 15:57
 14/26 TOMAtm ***** válasza:
81%

szerintem te vagy a hibás.a fiúk egyszerűek!nem érek rá,az azt jelenti h NEM ÉR RÁ!ennyi.

te meg egy gyökér vagy akit én kib*sznék a negyedikről ha így hisztizik meg csinálja a p*csáját.ez a privát véleményem,bocs.

2011. máj. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
87%

te nem vagy normális

ennyi

tuti pisis vagy még

ez oltári gáz

2011. máj. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
81%
Adhatsz neki bosszúból szabadságot, legalább ő is azt veszi le ebből, hogy volna idő a talira, de nem akarod. De akkor ne sírj, ha nem is keres!
2011. máj. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
csak vigyázz, hogy ezzel a viselkedéseddel nehogy ő mondjon le végképp rólad, megérteném, kiprovokálsz belőle valamit, mert nehogymá...aztán kiforgatod a helyzetet :)) beteg vagy
2011. máj. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Gyönyörűen el fogod marni magad mellől ezzel a viselkedéssel.
2011. máj. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

kicsi azért fura hogy ő mondja meg hogy pénteken tali!

Egy kapcsolatban 2en vagyunk, nem csak ő dönt... azért nemvagyok a csicskája.

2011. máj. 18. 16:08
 20/26 anonim ***** válasza:

Mégis hogy kéne eldönteni? Kő-papír-olló? Vagy népszavazásra bocsátani? Vagy ő lehet a te csicskád?

Nehezn hiszem el, hogy tényleg vannak ennyire sötét emberek...

2011. máj. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!