Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írjatok minél több véleményt!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjatok minél több véleményt! Hogy döntsek: folytassam az eddigi kapcsolatomat, vagy keressek újat? (lent részletezem)

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, a barátnőm 17, 5 hónapja vagyunk együtt, mindketten elég visszahúzódóak vagyunk. Persze ez a kapcsolat is jól kezdődött, de azt hiszem, azóta eloszlott a rózsaszín köd, és már a barátnőm hibái jobban az előtérbe kerültek. Nem olyan a kapcsolatunk, amilyennek én elképzeltem, de nem is veszekszünk, hanem mindig elhallgattjuk a problémákat, és általában elég furán viselkedik. Úgy érzem, kezdek kiszeretni belőle, és már nincs sok jövője a kapcsolatnak, biztos, hogy nem ő az "igazi". Kétféle folytatás között gondolkodok:


1. Őszig még vele maradok, hátha lesz még vele egy jó nyaram.


2. Szakítok vele. Pár nap/hét alatt feldolgoznám, és elkezdhetnék keresni mást, csakhogy van itt egy bökkenő, mégpedig az, hogy visszahúzódó vagyok. Csak hosszútávú kapcsolatot tudok elképzelni, nem vagyok az a fajta, aki mindenkivel összefekszik, viszont nehéz olyat találni, aki tényleg illik hozzám, így a nyarat valószínűleg jól elszúrnám.


Mindkettő mellett szólnak érvek és ellenérvek, és én még nem tudok dönteni, ezért szeretném, hogy minél többen írjatok véleményt! (főleg, ha voltatok már hasonló helyzetben)!


2011. máj. 23. 15:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ezek alapján amit írtál már semmit nem érzel a barátnőd iránt. Mindenkinek van hibája és ezzel ha nem tudsz együtt élni akkor szakíts vele mert később még jobban fognak zavarni ezek a dolgok. Egyszer majd talán találsz valakit akit a hibáival együtt fogsz szeretni és elfogadni.
2011. máj. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
tök mind1 hogy zárkózottak vagytok, Vele MINDENT megkell beszélned, akármilyen emberről van szó, zárkózott, vagy nagyszájú menőgyerek, 1 biztos, a barátnőd az a személy aki olyanokat is tud rólad amit a legjobb barátaid nem, mert a barátnődnek megnyílsz! a barátaiddal és lehet nagyon szoros a kapcsolatod, de előttük sose fogsz úgy megnyílni mint a barátnőd előtt. úgy hogy ha ez nem történt meg, akkor kár bármiről is beszélni, egyértelmű a dolog
2011. máj. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tartok tőle, hogy szakítás lesz belőle :S
2011. máj. 23. 16:50
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz túl egyenes ember, a barátnőd jobbat érdemelne!
2011. máj. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
sztem elég gáz h ezt kiírod, és idegen emberektől vársz megoldást... én amondó vagyok hogy ha már felmerült benned a szakítás gondolata (ahogy látom nem is 1x) akkor ott már baj van. És ha nem tudjátok megbeszélni akkor mindkettőtök jobbat érdemel, főleg a lány.. ha már te itt világnak kitárod a problémáitokat, neki meg képtelen vagy elmondani....
2011. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lesz mindkettőtöknek,ha nem folytatjátok tovább.
2011. máj. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ha szakítasz vele,akkor is lehet jó nyarad,más nő oldalán:-)

Ne maradj rossz kapcsolatban...

2011. máj. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Én nem olvastam el a hozzászólásokat.

Nekem az a véleményem, hogy jobb egyedül, mint egy rossz kapcsolatban (tapasztalat). És figyi, ha most vele maradsz a nyárra, akkor az jó nyár lesz? Ha nem érzed vele jól magad, akkor hiába maradtok együtt, nem lesz jó nyár, sőőt még el is fajulhat, veszekedések, feszültségek. Ha nehéz is, de szakíts minél előbb!!

És nyáron a legkönnyebb ismerkedni:))

2011. máj. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ráadásul sok esetben jobb egyedül lenni, mintha lenne valakije az embernek..Főleg ha egy rossz kapcsolatról van szó. És ne aggódj megtalálod majd a hozzád illő lányt :)

Én is kb. fél éve vagyok egyedül. De nem bánom, hogy kiléptem az előző kapcsolatomból & jó is ez a kis szabadság..:)

Előző voltam:)

2011. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nagyon szemét lennél ha csak a nyár miatt vele maradsz,becsapod!De szerintem a nyáron lehet a legjobban ismerkedni,strandon,buliban...:-)Ne használd ki azt a lányt,inkább szedd össze magad,mert ez a kapcsolat így már rég rossz!

21/N

2011. máj. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!