Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írjatok minél több véleményt!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjatok minél több véleményt! Hogy döntsek: folytassam az eddigi kapcsolatomat, vagy keressek újat? (lent részletezem)

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, a barátnőm 17, 5 hónapja vagyunk együtt, mindketten elég visszahúzódóak vagyunk. Persze ez a kapcsolat is jól kezdődött, de azt hiszem, azóta eloszlott a rózsaszín köd, és már a barátnőm hibái jobban az előtérbe kerültek. Nem olyan a kapcsolatunk, amilyennek én elképzeltem, de nem is veszekszünk, hanem mindig elhallgattjuk a problémákat, és általában elég furán viselkedik. Úgy érzem, kezdek kiszeretni belőle, és már nincs sok jövője a kapcsolatnak, biztos, hogy nem ő az "igazi". Kétféle folytatás között gondolkodok:


1. Őszig még vele maradok, hátha lesz még vele egy jó nyaram.


2. Szakítok vele. Pár nap/hét alatt feldolgoznám, és elkezdhetnék keresni mást, csakhogy van itt egy bökkenő, mégpedig az, hogy visszahúzódó vagyok. Csak hosszútávú kapcsolatot tudok elképzelni, nem vagyok az a fajta, aki mindenkivel összefekszik, viszont nehéz olyat találni, aki tényleg illik hozzám, így a nyarat valószínűleg jól elszúrnám.


Mindkettő mellett szólnak érvek és ellenérvek, és én még nem tudok dönteni, ezért szeretném, hogy minél többen írjatok véleményt! (főleg, ha voltatok már hasonló helyzetben)!


2011. máj. 23. 15:42
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Az lesz, de még össze kell szednem magam. Nem könnyű...
2011. máj. 25. 15:53
 22/22 anonim ***** válasza:
Egyszerű: Szeress bele újra, ha még nem késő. Dobjátok fel valamivel a kapcsolatot. Ha látod benne a "jövőt", akkor nehogy szakíts vele!
2011. máj. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!