Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Túl nehéz választa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Túl nehéz választanom. Valakivel történt már hasonló? :' ( (

Figyelt kérdés

Pár napja a pasim,és haverjaim eléggé..hm..zűrös viszonyban vannak. Haverjaim megpróbáltak szétszedni minket,bár nem tudom,hogy mi igaz,és mi nem. ma korábban haza kellett mennem,és nem tudtam elkísérni egyiküket sem az otthonukig(nálunk szokás,hogy haverok,mindig hazáig kísérik a többieket) erre mire hazaérek, kapok egy levelet pasimtól,hogy válasszak közülük. vagy ő,vagy a LEGJOBB haverjaim,akikre testvéremként tekintek. nem bírok választani. kivel történt már hasonló?:'(( mit csináljak? Kérlek segítsetek.:'((

jaaa.és hogy hozzátegyem,talán így többen tudtok tipped adni, hogy pasim már párszor majdnem megpofozott kissebb összeveszések miatt. viszont régen ő kapart fel a földről amikor magam alatt voltam.. a haverok..pedig mint mondtam,mintha testvéreim lennének.egyke gyerek vagyok,és utálok mindig egyedül lenni. régóta ismerem őket,és nagyon ,nagyon szeretem mindegyiküket .

14/L


2011. máj. 23. 20:38
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat így utólag is, de mindenkit lapátra tettem magam körül,mert mindegyik barmot, a volt barátomat,és a haverokat a 'pöcke' irányított, és azért nem tűrték meg egymást:'D most tényleg megtaláltam azt aki normális, kedves,aranyos, és törődik velem. lassan másfél éve együtt vagyunk. ^^
2012. dec. 31. 14:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!