Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Túl nehéz választa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Túl nehéz választanom. Valakivel történt már hasonló? :' ( (

Figyelt kérdés

Pár napja a pasim,és haverjaim eléggé..hm..zűrös viszonyban vannak. Haverjaim megpróbáltak szétszedni minket,bár nem tudom,hogy mi igaz,és mi nem. ma korábban haza kellett mennem,és nem tudtam elkísérni egyiküket sem az otthonukig(nálunk szokás,hogy haverok,mindig hazáig kísérik a többieket) erre mire hazaérek, kapok egy levelet pasimtól,hogy válasszak közülük. vagy ő,vagy a LEGJOBB haverjaim,akikre testvéremként tekintek. nem bírok választani. kivel történt már hasonló?:'(( mit csináljak? Kérlek segítsetek.:'((

jaaa.és hogy hozzátegyem,talán így többen tudtok tipped adni, hogy pasim már párszor majdnem megpofozott kissebb összeveszések miatt. viszont régen ő kapart fel a földről amikor magam alatt voltam.. a haverok..pedig mint mondtam,mintha testvéreim lennének.egyke gyerek vagyok,és utálok mindig egyedül lenni. régóta ismerem őket,és nagyon ,nagyon szeretem mindegyiküket .

14/L


2011. máj. 23. 20:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Aki bezsarol, az eleve kuka.


Pasi _mindig_ lesz másik.

2011. máj. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
sajnos haverok közül senkivel nemtudok beszélni,mert mind a város különböző pontjaiban élnek..:/ és pedig se msn-en se facebookon nincs fenn senki:'(
2011. máj. 23. 20:55
 13/21 anonim ***** válasza:

Pasi jöhet még száz, de ha igaz barátokra leltél, és eldobod őket, lehet, hogy soha nem fogsz már találni, vagy nagyon nehezen újra megbízható barátokat.

Egyértelmű, hogy hagyd ezt a pasit. Ha őt választod, lehet, hogy hetek, hónapok múlva mentek szét, de akkor nem lesz senki, aki felkaparjon a földről...

2011. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Haverok. 2 év múlva meg se fognak ismerni az utcán. :)

Jó bulit!


Ja: Szerinted ha szeretnének, akkor megpróbálnának elválasztani a szerelmedtől, vagy finoman jeleznék, ha valamit nem látnak jónak köztetek?

Esetleg ők is önzőek lennének, mert nem a barátoddal is töltesz időt??


hm.... A pasid meg csak ne zsarolgasson. Ne hagyd ott a haverjaidat, de szólsz nekik, hogy vegyenek vissza. És a barátod is állítsa le magát. Én ezt tenném a helyedben.

2011. máj. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!!
2011. máj. 23. 21:44
 16/21 anonim ***** válasza:

egy olyan pasi aki most megütne, később a gyereked előtt is rongyá ver, és esetleg a gyerekedet is megveri ha nem tetszik neki valami. 14 vagy a villám vágjon melléd, tudod hány NORMÁLIS pasi szaladgál az utcán??? MILLIÓ! olyan aki nem pofánvág a tenyerével hanem megölel!! ne légy h*lye. dobd a p*csába, téged csak ne fenyegessen meg zsarolgasson! az ilyen keressen magának egy r*bancot. (vagy egy odvas fát azt verje bele...) a haverok meg jó h el akarnak szakitani tőle, ki a fene türi el h bántsanak egy 14 éves lányt?? komolyan te nem félsz a "barátodtól"??

am meg a szerelem mulandó, a barátság örök..

a szerelmed önző, egy barát sosem...

2011. máj. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Zsuzsi0516 köszönöm a válaszod..és igazad van.félek tőle.de keresek mást helyette.(és ha minden igaz akkor hamar megtalálom azt akit tényleg keresek)! mindenkinek nagyon köszönöm a válaszát,rengeteget segítettetek vele! Örök hálám mindenkinek tényleg!!nagyon-nagyon hálás vagyok!:')
2011. máj. 29. 20:11
 18/21 anonim ***** válasza:

igazán nincs mit:) bármi van kérdezz nyugodtan. irhatsz privátot is:)

sok sikert!!

pussz

2011. máj. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Egyszer választanom kellett a hortobágyi palacsinta és a milánói közt, mert csak egy darált húsunk volt. Együtt érzek veled.
2011. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Haverokat válaszd, a csávó birtokolni akar téged!
2011. jún. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!