Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerető.! Mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető.! Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok van 2 gyerekem és férjem! Megismerkedtem egy pasival.Már 2 szer találkoztunk személyesen minden nap beszélünk már sexeltünk is és egymásba szerettünk! Ö igy szeret gyerekestöl mindnestöl de sajna még nincs olyan anyagi helyzetbe hogy legyen ebböl valami komolyabb ( összeköltözés vagy bármi)A férjemmel nem jó a kapcsolatunk nem szeretem nem kívánom de elhagyni nem tudom mert sajna anyagilag függök tőle meg ugye itt a 2 gyerek. A " pasimat" nem akarom elveszíteni! Nos?? Értelmes válaszokat légyszives! Köszi aki ír!
2011. jún. 8. 19:30
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Nem, az egész oldalnak az a lényege, hogy azt a szempontot nézzük,amit tudunk. Miért mondod, hogy megcsalja a férje? Ő írt ide, hogy szeretőt tart és másba szerelmes?
2011. jún. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
De arra is gondolj,mivan akkor,ha mégsem működik az új f@szival!
2011. jún. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
90%

Talán azért a munka az első mert kell a pénz a családnak.

Nekem sincs itthon mindig a párom,mégse jut eszembe másnál keresni a boldogságot.

2011. jún. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
60%

A nő, egy olyan különös, szeretetre a legkevésbé sem méltó, undorító állatfaj, mely bármikor képes játszadozni egy férfi érzéseivel, értékeivel, életével, a szó szoros értelmében képes tönkretenni azokat, csak és kizárólag azért, hogy abban a pillanatban akkor, ott, neki egy picivel jobb legyen, hogy aztán rövid időn belül újrakezdhesse az egészet.



"A nő a legnagyobb féreg, aki úgy vág át érzelmek nélkül, ha nem is számítasz rá. Megpróbálja hülyének nézni az embert és szemrebbenés nélkül belehazudik a pofádba. Ha észreveszed a hazugságot és elkezdesz cirkuszolni vele, 1-2 órán belül bevallja, hogy hazudott. Nagyon nehéz valakinek megszerezni a bizalmát, ami egy nagyon törékeny, és illékony dolog."


Félig-meddig egyetértek a szöveggel.Ez bezony' anyukám rohadtul illik is rád :D okos volt a szöveg gazdája.Ekkora undorító férget már rég láttam mint te.Ha nem szereted váljál el.De ne gerinctelen módon dugjál félre.Az anyagi szarságodra meg annyit,hogy TAKARODJÁL DOLGOZNI!


további szép napot.

2011. jún. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

Hát ezért nem kell fiatalon 2 gyereket szülni, hanem előtte valami kis egzisztenciát kialakítani magadnak, hogy ne a másik pénzétől függj. Ezt már elszúrtad, változtatni nem tudsz rajta.

De ha már régebben azt hitted, hogy érett vagy 2 gyerek megszüléséhez, akkor most, 25 éves fejjel legyél érett a felnevelésükre. És ne a te boldogságod legyen mindennek a centrumában, mert egy anyának már nem ez a dolga. A fennálló helyzeten próbálj segíteni, és ne további bonyodalmakat okozz egy másik pasival.

Nyilvánvalóan tisztában vagy az anyagi helyzetetekkel, hogy mennyire jöttök ki a férjed fizetéséből...stb. Ha nem látod indokoltnak a sok pluszmunkát, amit vállal, akkor azt beszéld meg vele. Ha ő is boldogtalan, akkor egyezzetek meg a gyerekek felügyeletében, te pedig keress magadnak munkát, hogy elsősorban magadat eltarthasd (ha a gyerekek túl kicsik még, hogy magukra hagyd őket, akkor nyilván a munkával várni kell még, de nem elfelejteni). És csak ezek után gondolkozz el másik pasin.

Ha meg az a mennyiségű munka szükséges ahhoz, hogy éljetek, amit a férjed elvállal, akkor szerintem lapulj szépen a sarokban anyukám, és örülj, hogy ilyen odaadó párod van.

2011. jún. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Most komolyan,tényleg:mondom tűz van,gyere már ki mert ég a ház! Te meg,várj még ezt,meg ezt,meg ezt kiviszem.Ezt az erkölcsrendészeknek.A férj miért házasodik meg,csinál gyereket,ha csak tárgyakkal,pénzel tudja kifejezni,hogy ő is a család tagja.De látom érthetetlen vagyok,ezért az elejétől kezdem és ott abba is hagyom.Egy kapcsolat (bármilyen) két ember közt nem pénz és tárgyak halmaza és annak szeretete,hanem két ember egymás önzetlen szeretete.Amit a templomosok makacsul skandálnak,na pont az tudja 2 ember boldogságát tönkre tenni.Vagy nektek jó az,hogy hosszú éveken keresztül egymástol elhidegülve,csak azért együtt vagytok,maradtok,mert van gyerek,meg van autó,meg ház??? Ti ezt szeretitek a másik emberbe??? Én bevallom az embert és letojom,hogy mije van,vagy nincs.
2011. jún. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
78%
Bencejhonson, jó ez a szöveg, honnan idézted? Eléggé egyetértek a leírtakkal.
2011. jún. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
55%
Ilyenkor kell válni.Ha meg nem elég a pénz amit keres,akkor meg mért nem tanult jobban ez a gyökér ribanc?Biztos az iskola mellett szopta a cigány faszt. :DDD ne érts félre.ha nem működik egy kapcsolat akkor be kell fejezni és nem sunyiskodni.
2011. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
20:17 itt láttam a gyk-n valakinél.De ő is valahol máshol találta..
2011. jún. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Az a szöveg jó,hogy a nő féreg??? Akkor miért akarod megdugni? Fele annyi érzelem,legyen benned pasiban,mint bennük,már jó ember leszel.tudtommal a férfi az "állat" nem a nő.Hogy miért olyan a nő,amit az a "jó" duma idéz? Furcsa,hogy nem tudod férfi létedre.
2011. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!