Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerető.! Mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető.! Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok van 2 gyerekem és férjem! Megismerkedtem egy pasival.Már 2 szer találkoztunk személyesen minden nap beszélünk már sexeltünk is és egymásba szerettünk! Ö igy szeret gyerekestöl mindnestöl de sajna még nincs olyan anyagi helyzetbe hogy legyen ebböl valami komolyabb ( összeköltözés vagy bármi)A férjemmel nem jó a kapcsolatunk nem szeretem nem kívánom de elhagyni nem tudom mert sajna anyagilag függök tőle meg ugye itt a 2 gyerek. A " pasimat" nem akarom elveszíteni! Nos?? Értelmes válaszokat légyszives! Köszi aki ír!
2011. jún. 8. 19:30
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
0%
most látom a pluszokat,gondolom a férj a 3 honap alatt kiveri,ha kell neki.Ezt az erkölcsrendészeknek irtam.
2011. jún. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
Én templomba? Tévedsz..csak én hiszek a hűségben, főleg ha már valakivel összeházasodtál és gyerekeid vannak tőle. Aki szerelmes az nem másnál keresi a boldogságot. Aki pedig nem szerelmes, az hogyan mondhatott igent?
2011. jún. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
annak valami nem stimmel a kicsi agyacskájával aki úgy gondolja, hogy szeretőt tartani igen is jó dolog, mert az jár egy családanyának.
2011. jún. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
Épp erről ugatok. Komolyan,aki ezt itt helyesli az házas? Vagy vannak gyerekei? Vagy egyáltalán hogy lehet az átverést, megcsalást támogatni??
2011. jún. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
Arrol hallottatok már hogy évek alatt elhidegülnek egymástol az emberek?? Akár mennyire szerettem is régen mert 9 éve vagyunk együtt! Bele lehet ám ebbe unni hogy mindíg egyedül van az ember! Ja és én probálkoznák nála megölelni vagy valami de nem szereti akkor minek eröltessem a dolgot? De nem akar elhagyni ő sem pedig már mondtam neki hogy megfogom egyszer csalni!
2011. jún. 8. 19:52
 16/42 anonim ***** válasza:
51%

Mindíg a végeredményt nézitek csak ti nagytudásúak.


Hogy mi vezet idáig,az teljesen mellékes ugye?

2011. jún. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
91%
Amikor vitázol valamibe nézd mindkét oldalt,a férj miért vesz el valakit,miért csinál gyereket,ha az érzelmek,helyett a munkával szeretkezik,a másik gondolod ő,nem megy félre? S amig a feleségnek az érzelem hiányzik (bocsi,de ebbe a sex is benne van),addig a férjének a munka.Na pont az ilyen palik dugnak félre és képzeld nem érzelemből,hanem,mert pali és 3 hónap.Na ez az érem másik oldala.jó nem jársz templomba,de jártál.
2011. jún. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szereted akkor válj el, de úgy sem fogod meg tenni mert a pénze meg kell.
2011. jún. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
nehogy azt higgyétek már hogy olyan jol élünk azért mert külföldön dolgozik! tévedtek!! Egyik naprol a másikra vagyok itthon ha hiszitek ha nem !! Nekem is jönnek a csekkek és 3 havonta van normális pénz csak!!! De ezt nem tudja aki nincs benne...
2011. jún. 8. 19:57
 20/42 A kérdező kommentje:
19:54 -nek! ugy valahogy ahogy írod !!!ha haza jön akkor is inkább elmegy dolgozni máshová alig van akkor is itthon ugy hogy első a munka utána a család!!
2011. jún. 8. 19:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!