Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerető.! Mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető.! Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok van 2 gyerekem és férjem! Megismerkedtem egy pasival.Már 2 szer találkoztunk személyesen minden nap beszélünk már sexeltünk is és egymásba szerettünk! Ö igy szeret gyerekestöl mindnestöl de sajna még nincs olyan anyagi helyzetbe hogy legyen ebböl valami komolyabb ( összeköltözés vagy bármi)A férjemmel nem jó a kapcsolatunk nem szeretem nem kívánom de elhagyni nem tudom mert sajna anyagilag függök tőle meg ugye itt a 2 gyerek. A " pasimat" nem akarom elveszíteni! Nos?? Értelmes válaszokat légyszives! Köszi aki ír!
2011. jún. 8. 19:30
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Nehogymár összevesszetek ezen a férfi nő hülyeségen. A téma szempontjából teljesen mindegy férfi-e a kérdező vagy nő,amit tesz, az undorító.
2011. jún. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

Ezért szögeztem le az első kommentemnél,hogy félig-meddig értek az idézettel egyet.Mind2 nemnek vannak hibái.


De amit ez csinál,az abszurd.Pont az ilyeneket szokták jól agyonverni ha kiderül a huncutság :) De tudod mit? Meg is érdemli. Ahelyett hogy elválna,félredug :DDD gratulálok. Nem mentség hogy nincs pénz,meg az ehhez hasonló sablon kifogások.Ha már bele is kezdtél valamibe akkor fejezd be.

2011. jún. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
56%
Nemérted,hogy egy nő ugyanolyan hülye,mint egy pasi,ha nem szexelhet?!
2011. jún. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Te bent égnél abba a házba! Csak fujod,fujod,fujod.de lehet UFO vagy és nem tudod mi van.
2011. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
de értem baszod :D nem erről van szó,ha ennyire viszket a pinája akkor csinálja legálisan.
2011. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Sajnos Bencejhonson véleményével tökéletesen egyetértek, kérdező. Függetlenítsd magad anyagilag, mert ez így egy pióca-életmód, amit folytatsz, mellette pedig más karjaiba menekülsz... mert ez semmi más, csak menekülés az elől, hogy a saját lábadra állj és egy normális emberhez méltó életet élj. Mondd, bele tudsz így gyomorgörcs nélkül nézni a tükörbe?

"Mit tennétek a helyemben?" Számomra mindig ott kezdődött a valódi boldogság, ha mindent megtettem azért, hogy értékesnek tarthassam magam, tehát tanultam, dolgoztam, őszintén éltem. Ebben a helyzetben addig mennék, míg munkát nem találnék és igyekeznék függetlenedni. Nekem egyébként sem állt jól sosem a pióca-szerep.

2011. jún. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Függetlenítsd magad...két pici gyerekkel...


Agytröszt vagy te is,elismerésem!

2011. jún. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

A kapcsolat, ha nem megy, nem kell erőltetni, az tény. De ha az egyik fél mindent megtesz, hogy megadja a másiknak és a családjának a biztonságot, akkor azt hiszem az a fél bőven tesz érte, hogy működjön. A kérdező, ha több időt akar tölteni a férjével, akkor korábban kellett volna elkezdenie gondolkodni, és pénzt keresnie, hogy ne ez legyen. Ha meg vállalta azt, hogy a férje eltartja, akkor vállalja azt is, hogy ő ezért hűségesen várja, és neveli a gyerekeket. És ne csalja meg azért, mert a férje a belét is kidolgozza érte.

Ha meg a férj, csak menekül a munkába, akkor legyen annyi esze, hogy számonkéri a férjét, és ha tényleg így van, akkor kalap, kabát és tartsa el magát, de ne egy újabb pasi pénzéből, hanem a sajátjából, plusz abból, amit az akkor már exférje fizet a gyerekek után. Ennyi.

És továbbra is azt mondom, hogy ha felnőtt volt ahhoz, hogy lebabázzon, akkor ahhoz is legyen felnőtt, hogy felnevelje azt a két gyereket és ne azon járjon az agya, hogy kivel vakartassa meg az alsóbb régióit, mert a férjének nincs elég ideje rá.

2011. jún. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
képzeljétek dolgozok a 2 gyerek mellett! Ugy hogy nem kell azzal oktatni hogy menni kellene dolgozni! Ja és nem akarom kihasználni a másik pasit! én egy szóval nem mondtam neki hogy többet szeretnék! Nem is ugy indult ez az egész " kapcsolat"! D ő már gondolt erre hogy talán lehetne komolyabb ebböl!
2011. jún. 8. 21:24
 40/42 anonim ***** válasza:

ma 20:52


Te meg egy idegbeteg majom.

2011. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!