Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy visszajön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy visszajön hozzám a barátom, ha szakított velem? Nekem nagyon hiányzik, és borzasztóan szerettük egymást.

Figyelt kérdés

Soha senkit nem fogok már annyira tudni szeretni, mint őt. Az első szerelem után már ami jön, szerintem nem is igazi. Nekem ő kell. Mit tegyek?

Lehet, hogy én is hiányzom neki? Már félév eltelt a szakítás óta,de bármit megtennék hogy visszakapjam.

18/L


2011. jún. 9. 18:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
4,5 hónapja.Sok kis értelmetlen veszekedés felhalmozódott,amit aztán nem beszéltünk meg rendesen és mindig előkerült.Aztán megszeretett egy másik lányt és én már nem érdekeltem.
2011. jún. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
18.23as vagyok...röviden elmesélem hogy mivolt köztünk....lényeg hogy 3hónapot voltunk együtt,elején minden szép és jó volt,néha túlságosan is,aztán jött a jogsi,ott volt a munkája,egyre kevesebbet tudtunk együtt lenni,szinte csak hétvégén,többet veszekedtünk minden apróság miatt...aztán ő szünetet kért,ami nem volt több 2napnál,és jött a szakítás...én azt hittem innentől le tudjuk zárni de nem,eltelt több mint 2hónap,folyamatosan beszéltünk msnen,közbe elmondta hogy nem lépett túl a dolgon,de nem volt értelme újrakezdeni...aztán ő szép lassan elkezdett csajozni már együtt van vele,én fogtam töröltem msnről,azóta semmit nem tudok róla...de nem is baj,mert csak egymást huztuk volna tovább...ő boldog már,én meg reménykedek hogy egyszer majd én is az leszek...nem volt könny ezt a lépést megtennem de a saját érdekemben muszáj volt...hidd el majd neked is jön valaki aki elfeledteti az előzőt...(:
2011. jún. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

De abban sem vagyok biztos, hogy ő túllépet rajta. És nagyon sajnállak, biztos neked is szörnyű lehetett.

De úgy érzem valamiért, hogyha megpróbálnám, lenne esélyem. Csak nem tudom, hogy keressem meg. De vissza akarom őt kapni.

2011. jún. 12. 13:13
 14/15 anonim ***** válasza:
21:17 és 21:54 vagyok.Én úgy gondolom,hogyha már félév is eltelt úgy hogy semmi sem történt,akkor ez már egy lejárt ügy.Légy határozott,mert ezzel,hogy felkeresed egy újrakezdés reményében és semmit nem akar tőled a srác,csak saját magad alázod meg.Hidd el,jobb ha tovább lépsz a saját érdekedben.Nagyon nehéz,de olvashattad,hogy másoknak is az,mégis megtették.Igaz,a végső döntés a tiéd és hogy próba,szerencse az élet,dehát te tudod.
2011. jún. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
16.37nek teljesen igaza van,hidd el nekem sem könnyű továbblépnem,de muszáj mert tudom hogy valaki vár rám akivel jobb lehet(: félév alatt lehet talált egy másik lányt,mégha szeret is,ő is szeret engem mégis mással van,felejtés miatt...vegyél erőt magadon és példát rólam vagy akárkiről...18.27es voltam
2011. jún. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!