Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Különös nem? Lányok indokok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különös nem? Lányok indokok?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 13. 09:54
1 2 3
 1/22 szamóca.. ***** válasza:
100%

léteznek k*rvák.

nem tudom mit vársz, ez ettől még nem általános érvényű.

2011. jún. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
181 millió dollárt nyeremény formájában
2011. jún. 13. 09:59
 3/22 szamóca.. ***** válasza:

ahhoz a pasihoz akkor sem érnék hozzá ha bill gates lenne a takarítója.

tudom, én meg felszínes vagyok:D hát van ilyen.

2011. jún. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szívesen megmagyarázom neked:

Készült egy kép két emberről, akik a társadalom elvárásai szerint még csak egy képen sem szerepelhetnének, így ez szemet szúrt valakinek. Valakinek, aki épp túl van egy csalódáson a női nemmel kapcsolatban, mert találkozott egy, esetleg két olyan nővel, aki kihasználta. Fájdalmát ebben a műremekben élte ki és árasztotta a világra.

Van még kérdés? :)

2011. jún. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

ez a kép már ezer éves.

különben is nem hallottál még huszonéves lányokról, akik idős gazdag vénemberekhez mennek hozzá?

ez is ugyan az a szitu, csak itt a pasi még fiatal. szóval a lány szívta. a férj későn fog meghalni.

2011. jún. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen testalkattal? Nem hiszem, hogy élethossz-rekordokat fog döntögetni :)
2011. jún. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Tényleg olyan süket vagy, hogy ilyen kamu képeknek bedőlsz?

Na jó, indok: ezt a képet arra a sztereotípiára alapozva készítették, poénként, miszerint a cicababák a gazdag pasikra buknak, még ha azok nem is túl szépek.

Egyébként van benne valami, sok üresfejű plázacica ilyen. De ide sorolnám még a nem buta nőket is, akik viszont már annyit csalódtak a pasikban és a szerelemben, hogy inkább a jövőjüket akarják biztosítani úgy érzik, így jobban járnak.

Ez egyáltalán nem különös, ha például azt vesszük, hogy nekem pl. pont egy csóró, nem túl helyes, alacsony, kövér, idősebb alak törte össze a szívem. Akkor elgondolkoztam azon, mit is érek én azzal, hogy nem igazán számít a külső, vagy a vagyon? :(

Szerencsére én megtaláltam a szerelmet, de nem mindenkinek sikerül.


Sajnos, hogy a pasik is csak az ilyesmit veszik észre, hogy a kilónyi sminket felkenő, műkörmös bombanők kikre buknak. Kíváncsi lennék, hány srác agyalna azon, hogy a szomszéd jópofa, duci lánynál lenne-e esélye? Valószínűleg nem sok...

2011. jún. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Azonos értékrendűek csodás találkozása.
2011. jún. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Lány vagyok. Nem indokolok. Miért? Mert nem én vagyok a képen, így tehát az érintett személyen kívül bárki más csak találgathat. Keresd meg a csajt és tőle kérjél indoklást. Majd elküld a csába. Komolyan ilyenekkel vagy elfoglalva? Ne talán tán az a meggyőződésed hogy minden nő a pénzre hajt és mivel az neked nincs azért heversz parlagon? Krdező várom az indokokat hogy a szomszéd srác miért csalja meg a barátnőjét. (Igazából nem, de te erre a választ kábé annyira tudod mint bármelyikünk a képen látható hölgy indokairólí) Annyira dühítenek az ilyen előítéletek.
2011. jún. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nem kell dühöngeni.

Felteszek egy ilyen kérdést és kész.

Érdekelnek a kommentárok ennyi.

2011. jún. 13. 12:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!