Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Különös nem? Lányok indokok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különös nem? Lányok indokok?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 13. 09:54
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy ilyen sok erkölcsileg nagyon magas szinten lévő hölgyek írnak kommentárt.

Tudom, hogy amit belinkeltem poén, de igen is van igazságtatalma.

2011. jún. 13. 12:12
 12/22 anonim ***** válasza:
Mi abban olyan érdekes hogy az erkölcsileg magasabb szinten álló hölgyeket dühítik az ilyen előítéletek? Erre marha kíváncsi lennék. Hadd találjam ki. Szerinted nem léteznek erkölcsileg magasabb szinten álló nők. Őszintén sajnállak.
2011. jún. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Nem inge ne vegye magára.

Ezért érdekes ők akkor miért dühöngnek?

2011. jún. 13. 12:21
 14/22 anonim ***** válasza:

Azt vártad, hogy majd a pénzre hajtó ribancok fognak reagálni, hogy "én is ilyen vagyok"? ;)

Egyértelmű volt, hogy csaup ilyen választ fogsz kapni. Mondjuk én még számítottam 1-2 gyűlölködő hímre is :)

2011. jún. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
*csupa
2011. jún. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Igen, különös. Indok:hazugság+pénz
2011. jún. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ha én egy nagy kövér pasi lennék aki nyer egy halom pénzt a lottón, és hirtelen rám akadna egy ilyen bula, én pedig kihasználnám ezt, akkor valószínű senki nem szólna meg érte. Igaz? Ez nem különös gondolom. A pasinak tudnia kell hogy mit akar tőle a csaj. Hogy ha neki jó az hogy valaki a pénzéért fekszik le vele, akkor mindkettejük egészségére. Most komolyan. Mi abban olyan különös hogy vannak k.rvák a földön? Van ingyen ribanc, olcsó k.rva és van luxus k.rva. Ez neked újdonság kérdező? Ettől ez még nem minden nőre jellemző. És nem csak ez az egy ilyen pár létezik. Van olyan is ahol meglett idősebb mellesleg milliomos nő villog fiatal, jóképű pasival. Férfi prostikról miért nincsenek kérdések? Mert hogy azok is léteznek ám. Csak azon valahogy senki nem hüledezik annyit. Miért? Na ez érdekes.
2011. jún. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Márpedig igencsak különös, ha az igaz szerelemnek pénzfüggvénye van!
2011. jún. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Legbelül minden nő ilyen.Hiába adják itt az ártatlant :DDD 19/f
2011. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Bencejhonson!

:D:D:D Hahaha. Kívánom hogy csak ilyen nőket találj magadnak. Sok boldogságot neked:D

2011. jún. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!