Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Különös nem? Lányok indokok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különös nem? Lányok indokok?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 13. 09:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

12:12

Ja, akkor bocs. Azt hittem, hogy azt hitted, tényleg valódi a kép. :D

A magyarázatot leírtam. :)

10:34 voltam.

2011. jún. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Csak néhány nő ilyen...és mivel sok nő van, ezért lehet ilyenekkel találkozni...és lehet velük rossz kapcsolatunk, stb. De ez nem általános! A nagyobb baj a tinilányok rossz ízlése, idősebb pasik, stb.

A pasik meg szép, h a jó nőket nézik, talán egy átlag nő nem, akinek esélye lehet egy jó pasira (leszögezem férfi vagyok).

De viszont a másik véglet a sok feminista, nah azok is felbasszák az agyam. Mind a két része rossz a dolognak. A sok okoskodás meg oda vezet, hogy számítógép előtt szapulják egymást az emberek. Kérdem én, szemtől-szembe merné csinálni ezt a sok kocka, kisminkelt cuncibogár, vagy akárki? Nem! Mert nem tudhatja ki milyen alkat igazából.

2011. jún. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!