Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi velem a baj, min változtassak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi velem a baj, min változtassak?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és még nem igazán volt komoly kapcsolatom...ha őszinte akarok lenni, egy se. Velem van a baj, h amikor már első randin vörös rózsát hoznak, beparázok? Mindig amikor komolyabbra fordulnak a dolgok, berezelek. Semmi bajom a fiúkkal, amúgy is több fiúbarátom van, csak egyszerűen mindig idő előtt kiábrándulok mindenkiből...talán túl sok filmet nézek és ebből eredendően mindig jobbra, látványosabbra vágyom. Hihetetlenül gyorsan fel tudja valaki kelteni a figyelmemet, de nem tudja megtartani hosszútávon...de ez hogy lehet? Elismerem a hibáimat, hogy nagyok az igényeim és lehet, hogy elfogultan ítélem meg magamat, de szerintem nem én vagyok a legrosszabb ember a világon...és nem is vagyok elkeseredve, csak érdekelne a véleményetek. Ja és az, hogy szerintetek mit kellene másképpen csinálnom? :)
2011. jún. 14. 21:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Először is: személyeskedni nem fogok, nem süllyedek le a szintedre :P

De akkor miért van az, h egyetlen hozzám hasonlóan ronda férfinak sincs bnője? Miért van az, h ahogy meglát egy csaj, már eleve buktam nála mindent? Miért nem akarnak már megismerni se? Biztos azért, mert a belső számít nekik, ugye? :P Esetleg a nem felszínes lányok direkt bujkálnak előlem, és csak a gyikon jönnek elő, ez is roppant valószínű :P

De hát a lelked mélyén te is tudod ezt, csak tagadod :P

2011. jún. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 B.angel ***** válasza:

Nem is úgy értettem a szőke herceget. Inkább csak képletesen írtam, úgy értsd, hogy azt vártam, hogy nem vitázok majd vele, első találkozáskor minden tökéletes lesz, mint a mesében. Inkább így értettem. Nekem különösebben nincs ideálom, tehát, ha szőke (ami úgy első látásra nekem sem igazán jön be...), de megfog benne valami, akkor nálam nyert ügye van. Csak legyen hűsges, meg figyelmes, más nem is nagyon kell. (Igen kedves férfi, aki minden nőt ismer, vannak nők, akik leginkább ezt értékelik.) Sose gondoltam volna, hogy a tinikori elképzeléseim, miszerint nekem csakis sovány fiúk jönnek be, most megdől. Pedig nem sovány pasim van. Számomra tökéletes. És itt jön az a rész, hogy lehet, hogy tiniként a lányok hajlamosabbak a külsőt nézni, bár nem sok ilyennel találkoztam, és nekem sem az volt az igényem, hogy helyes legyen, gazdag, stb. Csak sovány... Nem tudom, miért. De érettebb lettem (sose voltam egyébként komolytalan vagy ilyesmi, korán meg kellett tapasztalnom az élet hátulütőit. Így hamar fel is nőttem. Ezért nem is barátkoztam korom beliekkel, mert nem tartoztam közéjük, koravén voltam.) Visszatérve a tárgyra, nem biztos, hogy azért nem figyel rád, mert nem érdekled. Ne tudd meg hányszor veszekedtem emiatt, a mostani párommal, hogy figyeljen rám, mert úgy tűnik sose hallgat végig, közbevág a szavamba, aztán feladtam, mert látom, hogy szeret, egész egyszerűen csak szeret a figyelem központjában lenni. El kell fogadnod ezt is, nem lesz könnyű, de ez van. Nem lesz sose tökéletes pasi, egyiknek ez a hibája, a másiknak az. Nekem is vannak, mindenkinek vannak. De ettől ilyen ez az élet. Persze, ha kórosan sose figyel az érzéseidre, nem hallgat meg, akkor gondok vannak. De szerintem elég érett vagy, ahhoz, hogy meg tud állapítani, hogy ez most csak kis feltűnési viszketegség, vagy tényleg nem érdekled.

Helyes, menj csak strandolni! :) Aztán egyél sok lángost, és ismerkedj pasikkal! :) A nyár tökéletes erre! És sok sikert.

Nem is fogok a csökkent értelmiségű pasinak írni többet! De ezt még muszáj volt leírnom. Többször összevesztem már vele, meg a hozzá hasonlókkal, akik szentül állították, márpedig minden nő egyforma, csak a pénz és a külső érdekli őket. Hát, ha valaki itt leragad, akkor ne is számítson rá, hogy össze fogja hozni a sors valaha is egy értelmes nővel!

Még egyszer sok siket! :)

2011. jún. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 B.angel ***** válasza:
Így van! :) Ha te mondod... Szörnyű nő vagyok, hogy nem hozott még össze veled a sors és nem köptelek még szembe, hogy fú de ronda vagy! Na sebaj, ami késik... :)
2011. jún. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Hidd el, ezt tennéd :P Ha mégsem, akkor pedig kamuznál, amíg magamtól rá nem jövök, h esélytelen vagyok. Na de abban egyetértek, h nincs értelme vitáznunk, amíg magadat sem ismered. Majd talán ha egy nagyon ronda srác próbálkozik nálad, és semmi ürügyet nem találsz, h miért nem jön be, akkor rájössz.
2011. jún. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 B.angel ***** válasza:
Találkoztam olyan sráccal, aki mindenki számára ronda volt, de nekem Ő volt a mindenem. hm? Ehhez mit szólsz? Jaaa, hazudok! :) Persze. Nem ismerem magamat? Én ismerem a legjobban magamat, kedves "énmindenttudokésmindenkitismerek"! :) Ha ronda pasival találkozok, márha létezik olyan, mert ugye mindenki számára más a ronda és más a szép, mert ha nem így lenne, akkor mindenkinek csak egyfajta ember jönne be és a többi ember akkor akár meg is halhatna, nincs igazam? :) De oersze megint csak te vagy az okosabb! Sose köpnék le senkit, viszont az undorító hozzáállásod miatt tutira kapnál egy pofont, és igen lerondáználak, mert nálam egy ilyen ember, mint te, az a ronda. Egy kívülről úgy ahogy helyes srác is rondává tette magát előttem, nem egyszer nem kétszer. Tetszett külsőre, beszélgettem vele és rájöttem, hogy micsoda egy utolsó patkány (mint te..) és azt mondtam, fúj már nem is kell, mert megcsúnyúlt számomra. És ha élőben találkoznék veled is ezt mondanám. Világ életemben őszinte voltam, mert képzeld engem erre neveltek! Hogy őszinteséggel többre megyek. És az önsajnáltatás nem vezet semmire. Hiába írod le, minden hasonló kérdéshez, hogy a lányok/nők mind egyformák, attól még nem lesz igaz! :) Csak gondolkodj el egy kicsit... Kívánom, hogy szokj le erről a viselkedésformáról, mert szomrú és magányos ember leszel világ életedbe!
2011. jún. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

másik: Tudod mit? Jófej leszek és megmondom neked a frankót. Ha egy kicsivel kevésbé törődnél azzal, h h nézel ki és többet azzal, h hogyan is viszonyulsz másokhoz - első lépésként talán nem kellene mindenféle sztereotípiákba szorítanod az embereket - akkor talán többen akarnának téged is megismerni. Igen, a külső tényleg számít, nekem fontos például, hogy kedves legyen a mosolya, és az ún. "jó pasik" mindig előbb keltik fel a figyelmemet...ennek ellenére már volt dolgom "nem túl jó pasival" (és ezt is csak ezért írom így, mert a szépség sokoldalú) és ott sem a külső volt a probléma. Tehát, ha szeretnéd, hogy szeressenek, dobd félre az előítéleteidet, találd meg magadban azt, amitől különleges vagy és úgy próbálj ismerkedni. De mondhatok akármit, mert ha neked ilyen az életfelfogásod, és nem vagy hajlandó változtatni, akkor ugyanaz maradsz és csak te iszod meg a levét.


B.angel: tökéletes pasi...na igen, ha lenne, minden egyszerűbb is lenne...meg unalmas. :D Arra viszont tényleg figyelni fogok, h tartós marad-e ez a "tök mindegy, mit mondasz, én akkor is ezt mondom" állapot. Remélem, h nem. Köszönöm szépen, aranyos vagy. :)

2011. jún. 15. 11:39
 17/27 anonim ***** válasza:
Nem túl jó pasival lehet h volt már dolgod, de olyan rondával biztos nem, mint én. Tudom h a szépség relatív, de mégis van, aki senkinek se tetszik, itt vagyok mint élő példa. És ha azt hinnéd, h csak beképzelem: minden ismerősöm rondának tart, legalábbis akitől megkérdeztem, mind ezt mondta, legfeljebb kicsit finomabban. Azt viszont soha senki nem mondta, h jól néznék ki.
2011. jún. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 B.angel ***** válasza:

Igazán nincs mit megköszönnöd! Jól esik írogatni normális, jó felfogású emberekkel. Ritkaságszámba megy sajnos manapság. 19 éves vagyok és... nem túl sok korombelivel van jó kapcsolatom, mert annyira h*lye felfogásuk van, hogy az eszméletlen. Világéletemben is inkább felnőtekkel barátkoztam, velük beszélgettem, ezért koravénnek neveztek mindenhol. De nem bántam, mert lehet, hogy az vagyok, de legalább értelmes. :)

"másik" (ez tetszik, kérdező:D) : Lehet, hogy velük is közölted, hogy minden nő egyforma? Csak nem lehetsz olyan visszataszító, hogy ne találj magadnak párt! Nem lehet, hogy nagyok az elvárásaid? Nézz egy kicsit magadba, hogy miért történhet ez veled. Lehet, hogy azért mondják, hogy ronda vagy, mert ezt sugárzod magadból. Rám is csomóan mondták és amióta párom van, azóta érdekes módon egy ember nem mondta. :) Sőt, azóta több az érdeklődő. Próbálj meg nyitni mások felé, olvass sokat! Utazz, ha van rá lehetőséged! Barátokkal töbet járj el. Nézz olyan filmeket, amik hasonló emberekről szólnak, mint amilyen te vagy! Biztos, hogy a legtöbb baj a felfogásoddal van, és nem a kinézeteddel. És tudod, hogy honnan tudom? Mert én is folyton azt szajkóztam milyen ronda vagyok és sok mindenki be is szólt, ismeretlen emberek az utcán. Viszont, ha mosolyogva lépek ki az utcára, akkor minden más, visszamosolyognak, kedvesek hozzám és olyankor több fiú néz meg! :)

2011. jún. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Nem ezzel nyitok senkinél, mert tom h mindenki felkapja rá a vizet :D Elvárásaim mostanra már gyakorlatilag nincsenek, a külső eddig se érdekelt annyira, most már a belső is mindegy, csak lenne vki, aki ilyen rondán is képes szeretni, de nincs. Csúnya lányoknál is próbálkoztam, csúnya fiú nekik se kell. Nyitott vagyok, olvasni és utazni is szeretek (bár nem tom ezeknek mi köze a témához), ki is mozdulok néha barátokkal. Nem én szajkózom h ronda vagyok, mások gondoskodnak róla, h sose felejtsem el. Soha nem mosolygott vissza rám egy lány se, mindig direkt elfordulnak, nehogy kedvem támadjon leszólítani őket. Ezek után gondoljam h nem vagyok ronda?
2011. jún. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 B.angel ***** válasza:

Mint mondtam, kisugárzás.

És úgy jön ide, hogy ha kevésbé lennél mondjuk otthonülős emberke (azt hittem olyan vagy...) akkor ha olvasgatsz, utazgatsz, kirándulsz stb. akkor eltereled a figyelmed erről a hülyeségről, hogy ronda vagy és mindenki annak is tart. Így jött ide.

2011. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!