Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi velem a baj, min változtassak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi velem a baj, min változtassak?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és még nem igazán volt komoly kapcsolatom...ha őszinte akarok lenni, egy se. Velem van a baj, h amikor már első randin vörös rózsát hoznak, beparázok? Mindig amikor komolyabbra fordulnak a dolgok, berezelek. Semmi bajom a fiúkkal, amúgy is több fiúbarátom van, csak egyszerűen mindig idő előtt kiábrándulok mindenkiből...talán túl sok filmet nézek és ebből eredendően mindig jobbra, látványosabbra vágyom. Hihetetlenül gyorsan fel tudja valaki kelteni a figyelmemet, de nem tudja megtartani hosszútávon...de ez hogy lehet? Elismerem a hibáimat, hogy nagyok az igényeim és lehet, hogy elfogultan ítélem meg magamat, de szerintem nem én vagyok a legrosszabb ember a világon...és nem is vagyok elkeseredve, csak érdekelne a véleményetek. Ja és az, hogy szerintetek mit kellene másképpen csinálnom? :)
2011. jún. 14. 21:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Kisugárzás nem létezik.

Az mondjuk jó lenne, ha a figyelmemet el tudnám róla terelni, legalább akkor nem lennék olyan gyakran szomorú amiatt, h pár nélkül kell leélnem az életemet.

2011. jún. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 B.angel ***** válasza:

DE LÉTEZIK! Írtam, hogy amikor boldog vagyok, több embernek tetszem, de leaglábbis senki nem rondáz le!!!!!!!!! Hidd már el, kérlek!

Nem kell leélned pár nélkül az életed! Hány éves vagy?

2011. jún. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Akkor én miért nem tetszem senkinek akkor se, ha jól érzem magam? És miért nem vettem észre a lányokban soha ilyen "kisugárzást"?

Amúgy 25 vagyok, és biztos h soha nem fogok kelleni senkinek. Már egy ideje nem is próbálkozom, semmi értelme.

2011. jún. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 B.angel ***** válasza:

25 évesen azt hiszed nem lesz párod? :) Ne csináld! Figyelj, ha egy-két éven belül ezeket visszaolvasod és már lesz egy párod, aki szeret és te is szereted, mosolyogni fogsz ezeken a sorokon amiket írtál. Mert lehet, hogy reménytelenül romantikusnak, vagy hazugnak fogsz tartani, de hiszem, hogy meg fogod találni és léteznek olyan lányok, akik nem találnak majd csúnyának. Akinek PONT TE leszel majd az IGAZI.

Nem tudom, miért nem tapasztaltad, de szerintem nem vagy lecsúszva... Adj magadnak még egy kis időt, ne add fel. Tudod, hányszor gondoltam az öngyilkosságra? És mégis mindig visszatarott az, hogy mivan, ha megölöm magam és most jönne a jobb? Sokáig azt hittem, rám sem néznek majd a fiúk, de nem így lett.

2011. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Ha eddig több száz lányról tudtam meg egyértelműen, h rondának tart, és egyről se, h nem, akkor ezután miért lenne ez másképp?

Én hiába várom, h na majd most jobb lesz, sose lett még jobb.

Amúgy ha 1x lesz elég pénzem, elmegyek plasztikai műtétre. Csodát nem tudnak tenni azzal se, de talán akkor lenne 1-2 lány, aki nem tart rondának.

Kérdező, bocsi amúgy, h szétoffoljuk a kérdésedet! :D

2011. jún. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 B.angel ***** válasza:
Amúgy nem egészen off. Pl. megtudhatta, hogy némelyik pasinak teljesen mindegy hogy mit mond, nem fogja fel! ;) Na az ilyen fiúkat kell kerülni!
2011. jún. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

B.angel: Szerintem nem vagy koravén, attól, h nem korod-beliekkel barátkozol...többnyire én sem, de én sok szempontból inkább az éretlen kategóriába sorolom magam. :D

Mondjuk én leginkább azért vagyok jobb kapcsolatban idősebbekkel, mert az életfelfogásuk jobban hasonlít az enyémhez, mert nekik már jobban benőtt a fejük lágya, próbálom is eltanulni tőlük! :D


másik: figy, mi nem fogunk tudni meggyőzni, mert benned van a hiba (érted, benned, nem rajtad), mert a világon nincs olyan, h vki senkinek se tetszen. Rossz helyen is keresgélsz, meg a fő ok...belülről változz meg. Amíg ez nem megy, és csak azt hajtogatod, amit eddig, tényleg nem fog megváltozni ez a helyzet. Fogadd meg, amit írtam, mert a jó szándék vezérel. :)

2011. jún. 15. 13:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!