Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan hogy fogszabály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy fogszabályzóra lett volna szükséged de te nem akartál magadnak és így is találtál magadnak párt akinek így is tetszettél?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 16:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

uccsó ,de ismerős a szitu, csak nekem nem csak lent ,de felül is nagyon hülyén áll az egyik fogam(szemfog) ,és emiatt nem mertem kikezdeni a csajjal aki bazira bejön és nap mint nap látom ,kb másfél hónapig játszottam az agyam ,szemezgettünk és láttam rajta ,hogy én is bejövök, de nem mertem bele menni


szval nagy balf.sz voltam h nem tettem fel eddig, sajnos még mindig cikinek találom ,ennyi idősen is ,de nem tudok mit csinálni, most jó drága is lesz mer már elmúltam 18 ,ez van :\

2011. nov. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ne agódj emiatt. Nekem sem a legszebbek a fogaim. Mégis volt már 4 kapcsolatom. Ha valaki szeretni fog nem a fogaidat fogja nézni. Hidd el nekem :)
2012. ápr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Persze hogy találhatsz így párt, de azért szerintem bevállalhatod a fogszabályzót is mert az sem kizáró ok hogy tetsszél valakinek. Ha van rá lehetőséged hogy legyen, élj vele. Nekem a kapa ló fogaimon virítottak a drótok még is voltak mellette párkapcsolataim. Most pedig már áldom az eget a fogsoromért hogy helyre tette a szabályzó.
2012. ápr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Van láthatatlan (belső) fogszabályzó is, persze nem olcsó.
2012. ápr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

nem értem miért gondolják gáznak a fogszabályzót. Ha alapból tetszik egy lány szerintem csak szexibb lesz tőle

21f

2012. ápr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

nekem volt fogszabályzóm, aztán tök hiába.

levették, szép volt egy évig, aztán kinőttek a bölcsességfogaim és összetolták a többit.

tehát aki bánja az lehet hogy feleslegesen, mert talán így járt volna ahogy én.

am. az alsó 1. két fogam áll görbén, ráadásul sárga az összes fogam mégis egy csomó pasinak tetszek.

tehát nem akkora nagy dolog az ha nem tökéletesek.

engem sose zavart, ettől még mertem ismerkedni

21/L

2012. ápr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nő létemre iszonyú csúnyán állnak a fogaim, mégis volt már párom és udvarlóm is mindig akad.
2012. ápr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!