Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kilátástalan a helyzetem mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilátástalan a helyzetem mit tegyek?

Figyelt kérdés

A történetem az hogy összejöttem a 17éves szomszéd sráccal mert a férjem többet van külföldön mint itthon és szeretet éhes voltam.Nos a fiú 2hónapja teljesen be van kattanva.Szinte már nálam otthon érzi magát azt csinál amit kedve van.Ez még hadján.Akkor és ott kell szeretkezni vele ahol rájön a lakásban.3 héttel ezelőtt főztem a tésztát a milánóihoz amikor átjött egyből lerántotta a gagyámat és bedöntött eközben a mellem éppen hogy nem éget szét a forró víztől mert kicsit hátrább löktem magam.1 héttel ezelőtt este 1órakor jött át a barátaival erre előttük felnyúlt a punimba meg megfogdosta a mellemet.Ekkor már kidobtam a lakásból de 30perc múlva vissza jött.Mivel van 1 1éves kisfiam is ezért megkértem a gyerek ne lásson semmit ha itt van nálam (pl:sex,alám nyúlkálás) erre pénteken mentünk anyáméktól haza és a kisfiam be kakilt.Haza értem egyből tisztába tenni erre miközben teszem tisztába a fiam lehúzta előtte a szoknyám bugyim mert dugni akart.Erre elküldtem hogy a gyerek előtt nem mert nehogy kihatásal legyen majd az életére felnőtt korában erre nekiállt ott üvöltözni és elment.Erre ma meg míg elmentem Wc-re bele élvezett a levesembe na azért ezt már nem tűröm.Sajna míg rendes volt adtam neki lakás kulcsot így jár kell nálam mindig van hogy hajnal 4kor jön át.Mit tegyek ellene?Azzal fenyeget hogy ha haza jön a férjem elmondja neki de pl ha itthon van a férjem a közelembe sem mer jönni és kezei csókolomal köszön.Hogy tudnám eltávolítani.Elmondanám a férjemnek a dolgot de irtó félek hogy válás lenne a vége pedig szeretem a férjem.Hogy tudnám lekoptatni a fiút?


22/L


Kérem aki csak azért ír hogy belém rúgjon vagy leszajházzon ne írjon.Köszönöm


2011. jún. 26. 17:14
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
61%

mondd neki ha nem kop le, feljelented vagy valami ilyesmi:S


amúgy úgy gondoltam, hogy kicserélteted a zárat olyanra ami volt, mikor jön a férjed előre kinyitod neki ajtót h ne vegye észre és míg fürdik a kulcsát cseréled ki....


Na, de ne kényeztesselek?

2011. jún. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 WhiteLabel ***** válasza:
100%
Megmondod neki hogy szeretnéd befejezni ezt az egészet, ha nem megy kérj meg valakit aki kicsit helyrerakja az elmebajos agyát.
2011. jún. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
14%
MA IS JÖVÖK ÉS EZÚTTAL NEM CSAK A LEVESEDBE FOGOK BELEÉLVEZNI!
2011. jún. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod irj privit elbeszélgethetünk de tényleg 17:24-es voltam
2011. jún. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
100%
ja és én nem kényeztetni szeretnélek annélkül is erdélyi vagyok:)
2011. jún. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
100%

A levesbe élvezésen jót röhögtem. Mert a srác ilyen gyökér és mert te leálltál vele.

Szólj egy fiúhaverodnak( akit a férjed nem ismer) és mondj el neki mindent, majd ő elrendezi a sráccal, még a kulcsot is visszaszerzi neked.

2011. jún. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
100%
megint átjött?
2011. jún. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
100%
Nah megint átjött?
2011. jún. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 A kérdező kommentje:

Bocs hogy nem írtam egyből csak felkelt a kisfiam.

Megpróbálom a tanácsokat hátha beválnak.

2011. jún. 26. 18:12
 30/65 anonim ***** válasza:
47%

És ha gondolod...szívesen eltöltenék veled egy napot, összebújás, szeretkezés és semmi erőszak:S


18 vagyok.

2011. jún. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!