Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kilátástalan a helyzetem mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilátástalan a helyzetem mit tegyek?

Figyelt kérdés

A történetem az hogy összejöttem a 17éves szomszéd sráccal mert a férjem többet van külföldön mint itthon és szeretet éhes voltam.Nos a fiú 2hónapja teljesen be van kattanva.Szinte már nálam otthon érzi magát azt csinál amit kedve van.Ez még hadján.Akkor és ott kell szeretkezni vele ahol rájön a lakásban.3 héttel ezelőtt főztem a tésztát a milánóihoz amikor átjött egyből lerántotta a gagyámat és bedöntött eközben a mellem éppen hogy nem éget szét a forró víztől mert kicsit hátrább löktem magam.1 héttel ezelőtt este 1órakor jött át a barátaival erre előttük felnyúlt a punimba meg megfogdosta a mellemet.Ekkor már kidobtam a lakásból de 30perc múlva vissza jött.Mivel van 1 1éves kisfiam is ezért megkértem a gyerek ne lásson semmit ha itt van nálam (pl:sex,alám nyúlkálás) erre pénteken mentünk anyáméktól haza és a kisfiam be kakilt.Haza értem egyből tisztába tenni erre miközben teszem tisztába a fiam lehúzta előtte a szoknyám bugyim mert dugni akart.Erre elküldtem hogy a gyerek előtt nem mert nehogy kihatásal legyen majd az életére felnőtt korában erre nekiállt ott üvöltözni és elment.Erre ma meg míg elmentem Wc-re bele élvezett a levesembe na azért ezt már nem tűröm.Sajna míg rendes volt adtam neki lakás kulcsot így jár kell nálam mindig van hogy hajnal 4kor jön át.Mit tegyek ellene?Azzal fenyeget hogy ha haza jön a férjem elmondja neki de pl ha itthon van a férjem a közelembe sem mer jönni és kezei csókolomal köszön.Hogy tudnám eltávolítani.Elmondanám a férjemnek a dolgot de irtó félek hogy válás lenne a vége pedig szeretem a férjem.Hogy tudnám lekoptatni a fiút?


22/L


Kérem aki csak azért ír hogy belém rúgjon vagy leszajházzon ne írjon.Köszönöm


2011. jún. 26. 17:14
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
lehet h beteg vgyok, de erre a szövegre én felizgultam.
2011. jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
na sikerült lerázni?
2011. jún. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 A kérdező kommentje:
Sajnos nem.Nem akar békén hagyni már végre.
2011. júl. 4. 12:04
 54/65 anonim ***** válasza:
igen, cseréltess zárat és mondd a fárjednek h van egy srác... szóval az igazat, de mondd azt is h már zaklat a pasi.
2011. júl. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:

Erre ma meg míg elmentem Wc-re bele élvezett a levesembe


Wááááááááxdxdxd itt leestem a székről.

2011. júl. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 A kérdező kommentje:

Dartheon válasza:

De nem merek szólni mert félek hogy el akarna válni tőlem a férjem

2011. júl. 4. 12:09
 57/65 anonim ***** válasza:
Csak a zárcserét tudom mondani a beletört kulcsos szöveggel, mint a többiek. Próbáld meg.
2011. júl. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:

Hazajön a férjed, mondd el neki, így korrekt a dolog, magától úgyse fog leállni a "szeretőd" és a férjed talán tud rá hatással lenni. Nem megverésre vagy fenyegetésre gondoltam.

Ha gondolod, írj e-mail üzenetet, szívesen beszélgetnék még veled. :)

2011. júl. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
WTF?! Levesbe élvezett?! Mekkora egy perverz idióta már ez? És te képes voltál leállni ilyennel??
2011. júl. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:

Nálunk elég gyakran romlik el a zár, az ilyesmi fel se tűnne. Mondd meg, hogy hazajöttél, és alig tudtad kinyitni, megijedtél, hogy legközelebb már be se jutsz, így gyorsan hívtál egy lakatost. A gyereknek meg mondd meg, hogy nem vagy ribi (amit csinál, az már tényleg csak a szexről szól, és tiszteletlenség)

A srácnak kell két pofon, a férjed meg benned bízik. Ha mégis előrukkol a dologgal, nevetsz. Ha gyakrabban jön, (három, vagy annál több alkalommal) akkor pimasz kölyök, nem nevelték meg rendesen a szülei.

Különben nem fog árulkodni, ha még is, akkor említsd meg neki, hogy a a férjed nagyon féltékeny típus, agresszívvá válna, ha megtudná, hogy néha a kérésed ellenére is megdu_gott, te számára úrinő vagy. Válni pedig nem válna, mert nagyon szereti a kisbabát, a válás után pedig hozzád kerülne.

2011. júl. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!