Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kilátástalan a helyzetem mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilátástalan a helyzetem mit tegyek?

Figyelt kérdés

A történetem az hogy összejöttem a 17éves szomszéd sráccal mert a férjem többet van külföldön mint itthon és szeretet éhes voltam.Nos a fiú 2hónapja teljesen be van kattanva.Szinte már nálam otthon érzi magát azt csinál amit kedve van.Ez még hadján.Akkor és ott kell szeretkezni vele ahol rájön a lakásban.3 héttel ezelőtt főztem a tésztát a milánóihoz amikor átjött egyből lerántotta a gagyámat és bedöntött eközben a mellem éppen hogy nem éget szét a forró víztől mert kicsit hátrább löktem magam.1 héttel ezelőtt este 1órakor jött át a barátaival erre előttük felnyúlt a punimba meg megfogdosta a mellemet.Ekkor már kidobtam a lakásból de 30perc múlva vissza jött.Mivel van 1 1éves kisfiam is ezért megkértem a gyerek ne lásson semmit ha itt van nálam (pl:sex,alám nyúlkálás) erre pénteken mentünk anyáméktól haza és a kisfiam be kakilt.Haza értem egyből tisztába tenni erre miközben teszem tisztába a fiam lehúzta előtte a szoknyám bugyim mert dugni akart.Erre elküldtem hogy a gyerek előtt nem mert nehogy kihatásal legyen majd az életére felnőtt korában erre nekiállt ott üvöltözni és elment.Erre ma meg míg elmentem Wc-re bele élvezett a levesembe na azért ezt már nem tűröm.Sajna míg rendes volt adtam neki lakás kulcsot így jár kell nálam mindig van hogy hajnal 4kor jön át.Mit tegyek ellene?Azzal fenyeget hogy ha haza jön a férjem elmondja neki de pl ha itthon van a férjem a közelembe sem mer jönni és kezei csókolomal köszön.Hogy tudnám eltávolítani.Elmondanám a férjemnek a dolgot de irtó félek hogy válás lenne a vége pedig szeretem a férjem.Hogy tudnám lekoptatni a fiút?


22/L


Kérem aki csak azért ír hogy belém rúgjon vagy leszajházzon ne írjon.Köszönöm


2011. jún. 26. 17:14
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
45%

Jó, akkor nem irogatok. Csak azért kérdeztem mert gondolom gyerekkel már nem akarsz szexelni és ugye kivel mással?

Meg nekem már volt dolgom idősebb nővel, és komoly kapcsolatot nem akarok, viszont vágyok az ölelésre, csókra...

2011. jún. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 WhiteLabel ***** válasza:
100%
öcsém, szegény csaj örül ha kimászik a sz*rból, erre te megint bele akarod ráncigálni nyakig?
2011. jún. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
29%
A gyerek nem száll le róla...én kimondta hogy rá akarok mászni? Csak 1 napot kértem.
2011. jún. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 WhiteLabel ***** válasza:
100%
Arra meg ott vannak a rib*ncok. Ne akarj már egy házasságba belemászni hülyegyerek
2011. jún. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
A zárcsere jó ötlet. Hétköznapi egyszerű dolog. A férjednek ne mond el! Gondolom te se örülnél ennek fordított esetben és nem az lenne az első gondolatok hogy "biztos megbánta, nem jelentett neki semmit" a férfiak hajlamosak arra hogy pluszba még hergeljék magukat. Ha esetleg sikerülne elrendezni akkor is van rá esély hogy minden kisebb-nagyobb vitánál a szemedre hányná hogy mit tettél. Ami fontos hogy ennek a kis hülyének ne reagálj: Ha érzi hogy nyeregbe van mert tartasz tőle. Először ne vedd észre, tudom nehéz, de ne szólj vissza és nézd levegőnek, minden fenyegetését engedd el a füled mellet. A férjednek nem mer szólni hidd el! Csak eddig látta hogy mennyire érdekel és sakkban tarthat, tovább szivathat.
2011. jún. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:

Mondd meg határozottan és erélyesen a srácnak, hogy be szeretnéd fejezni; szép volt, jó volt, de ennyi bőven elég volt belőle, és kéred vissza a lakáskulcsodat. Ha nem adja, akkor fenyegesd meg, hogy ha nem állítja le magát, feljelented zaklatásért!

Nézd, az a lakás nem az övé, hiába van kulcsa hozzá. Nem teheti meg, hogy hajnalok hajnalán, hajnali 1-kor meg 4-kor egyszerűen csak beállít, vagy odaviszi a haverokat. Ez nem utolsó sorban magánlaksértés, amiért simán fel tudod jelenteni, és akkor a zaklatásról még nem is beszéltünk. Amúgy ha a rendőrségen azt mondod, félted a gyermeked épségét és a saját testi épségedet, akkor ha jól tudom, lehet a személy eltiltását is kérni; vagyis nem jöhet a közeledbe a srác, különben a rendőrséggel gyűlik meg a baja.


Ha pedig félsz feljelenteni a férjed miatt, vagy mert tartasz tőle, hogy kiderül, csak azt tudom mondani, hogy teljesen felesleges aggódnod! Nem muszáj, hogy a férjed megtudja, miről van szó pontosan. Elég, ha annyit mondasz neki, hogy a srác az utóbbi időben rádakaszkodott, zaklat és nem hagy békén. A férjed neked fog hinni, hiszen te vagy a felesége, ráadásul a srác még csak nem is nagykorú, és egy 17 éves kölyök szavát senki nem veszi komolyan a te szavaddal szemben.


A zárat is lecseréltetheted, de szerintem egyszerűbb, ha befenyítesz. Legyél kemény, hideg és elutasító a sráccal, ha megint bejön a lakásodba, határozottan küldd el, és ne hagyd, hogy a fejedre nőjön. Fenyegetőzz, légy erélyes! Hidd el, hogy lekopik, ha látja, hogy a sarkadra álltál, és már nem használhat téged kénye-kedve szerint.


Sok sikert!

2011. jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló írhatok neked email-t?
2011. jún. 26. 21:44
 48/65 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. jún. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:

21:06-os válaszoló vagyok.

Ha nekem szólt a kérdés, akkor igen persze, természetesen írhatsz e-mailt. :)

2011. jún. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
Válaszoltam.
2011. jún. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!