Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Hogyan oldjátok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogyan oldjátok meg azt hogy nőkel szinte képtelenség bármit megvitatni, minden vita témából veszekedés és személyes sértődést formál? SŐRGÖS IS LEHET!

Figyelt kérdés

Még ha fél szóval sem volt említve ő. Csak egy ismerős/rokon lány/nő hülyesége elviselhetetlen.

Bármilyen életvezetési téma is ilyen. Bármilyen felség téma ilyen.

Hát bátyám már együtt él a barátnőjével, de értelemtelen idő adáson kívül mindet ráhagy. Pedig szeretné ha újra dolgozna (még nincs gyerek, de még lakás sem). Tőle így tanácsot nem érdemes kérni. Apámtól sem. Ő becsapta az ajtót, és az volt amit akart, vagy sem.

De bármi férfi részéről alapban elméleti szinten is, személyeskedés nélkül jól megvitatható dologról hogy lehet beszélni egy nővel?

Nem ítélem el őket, sőt szeretem, csak nem értem elégé.

Amíg az ember külön él rugalmasabbak ők is és s viszonyok is.


2011. jún. 29. 17:36
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Hát összeköltözési nálam (is) jól, utána sehogy. Még eseti összeköltözés után is ugyan ez.

Rohadtul nagy az önkritikám (SAJNOS), rendelkezem empátiával és sajnos túl objektív vagyok. (Érts úgy! Hogy saját érzelmi töltésű véleményem ellen, volt hogy én hülye érveltem ész érvekkel. No azért nem sokszor, már az utóbbi x éveben)

Járásra könnyű a megoldás. Részben sajnos, mert "lakva ismerszik az ember".


A társaságban is körbe kérdeztem. Hát inkább még nem mesélek. Tehát én úgy látom , hogy vita az rohadt nehéz.


A KÉRDÉS EGYSZERŰBBEN ANNAK AKI NEM ÉRTE MEG:


HOGY LEHET MEGOLDANI FÉRFI ÉS NŐ EGYÜTTÉLÉSNÉL, VITÁS KÉRDÉSEKET PÁRKAPCSOLATBAN?

2011. jún. 29. 18:56
 12/27 A kérdező kommentje:
Férfiak! Hogy lehet párkapcsolatban együttélésnél megoldani férfi és nő között a vitás kérdéseket?
2011. jún. 29. 19:42
 13/27 anonim ***** válasza:
63%
azért ne haragudj de az eredeti kérdőmondatod elég zavaros összevissza alig van kohézió benne jártál rendesen nyelvtanórákra?
2011. jún. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Igen három év logopédia és közte általánosban nyelvtan korepetállás. Érettségiztem is. De a Magyar Írásbelinél a fő szempont két kettes volt. Szóbeli meg két négyes lett. A nyelvtan majdnem ötös. Közepes és elégséges.
2011. jún. 29. 21:03
 15/27 A kérdező kommentje:

Férfiak! Hogy lehet párkapcsolatban együttélésnél megoldani férfi és nő között a vitás kérdéseket?


Férfiak! Hogy lehet párkapcsolatban együttélésnél megoldani férfi és nő között a vitás kérdéseket?


Férfiak! Hogy lehet párkapcsolatban együttélésnél megoldani férfi és nő között a vitás kérdéseket?

2011. jún. 29. 21:04
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
am érdekes amit írsz, én pont az exemmel nem tudtam megbeszélni a dolgokat nő létemre... mindig meg akartam beszélni a problémákat, de ő semmire nem volt hajlandó, mindig inkább besértődött, semmit nem lehetett vele letisztázni. pasi létére azt gondolta, ha homokba dugja a fejét, akkor nem léteznek a problémák... meg ha nem beszélünk róluk. van, akikkel egyszerűen nem lehet szót érteni. ezért szakítottunk.
2011. jún. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Hát én szinte soha nem tudtam barátnővel vitatkozni, és megbeszélni a dolgokat. Mert személyes sértésnek vette. Akkor is ha ő nem is volt képben. Sőt ellen példa volt.

"Bármilyen életvezetési téma is ilyen. Bármilyen felség téma ilyen." semmi esély a vitára, csak veszekedni hajlandók velem és barátaimmal a nők. Akkor is ha ők hozzák fel, akkor is ha a férfi.

2011. jún. 29. 21:28
 18/27 A kérdező kommentje:

*képben* nem volt tárgya , nem volt közvetlenül érintett, és akkor is ha nem is értette


nem volt közvetlenül érintett* Mert például általa is utál nőszemély, igen kellemtelen volt.

2011. jún. 29. 21:31
 19/27 A kérdező kommentje:
Egy lány volt képes vitára, de ő meg elég fiús volt. Túl fiús.
2011. jún. 29. 21:31
 20/27 A kérdező kommentje:
ma 21:16-es Köszi. Volt olyan, hogy egy pároddal megtaláltad a közös hangot? (De jó lenne párodat is kérdezni.)
2011. jún. 29. 21:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!