Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 évesen normális, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évesen normális, hogy egy 35 éves férfivel "kapcsolatom" van?

Figyelt kérdés
Nem feküdtünk még le, szűz vagyok, és egy-másfél évig még nem is fogunk. Teljesen normális, nem tolakodó, de már mondta egyszer, hogy szeret. Én is szeretem őt, de félek, hogy elveszítem. Egyszer már mondtuk, hogy szünetelünk, és visszatérünk rá később, amikorra megkomolyodom, de nem bírtuk sokáig. Úgy gondoltuk, akkor életreszóló is lehet. Bár ő alacsony (10cmel magasabb vagyok) szóval fiatalabbnak néz ki. De így is lehet egy életen át nem? Vagy idősebbet fog keresni?
2011. júl. 1. 21:27
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
75%
Nah tart még a kapcsitok? :O
2011. júl. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 A kérdező kommentje:
Persze. Miért ne tartana?
2011. júl. 11. 09:05
 53/55 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy tart, hisz a csaj ingyé rakja szét neki a lábát.... (nem kell k_rvára költeni)
2011. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 A kérdező kommentje:
Nem tettem szét neki a lábam.
2011. júl. 12. 11:05
 55/55 anonim ***** válasza:
Most még nem....de ne hogy azt hidd, hogy egy 35 éves férfi kibírja sex nélkül másfél évig! Előbb utóbb elhagy vagy megcsal...de inkább az utolsó!
2011. júl. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!