Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 évesen normális, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évesen normális, hogy egy 35 éves férfivel "kapcsolatom" van?

Figyelt kérdés
Nem feküdtünk még le, szűz vagyok, és egy-másfél évig még nem is fogunk. Teljesen normális, nem tolakodó, de már mondta egyszer, hogy szeret. Én is szeretem őt, de félek, hogy elveszítem. Egyszer már mondtuk, hogy szünetelünk, és visszatérünk rá később, amikorra megkomolyodom, de nem bírtuk sokáig. Úgy gondoltuk, akkor életreszóló is lehet. Bár ő alacsony (10cmel magasabb vagyok) szóval fiatalabbnak néz ki. De így is lehet egy életen át nem? Vagy idősebbet fog keresni?
2011. júl. 1. 21:27
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
97%

és akkor engem pedofiloztak le, mert 22 évesen volt pofám egy 15 évest szeretni!

bár gondolom távol álltok az egyenességtől...

és mindketten hazudoztok, igaz?

fogadjunk, hogy apád-anyád nem tudja...

2011. júl. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim válasza:
97%
Ez egyáltalán nem normális, bocsi :/ már egy 17-18 éves fiú is tudja, hogy te, mint még "kislány" mit akarsz hallani, és te azonnal azt hiszed, hogy szerelmes vagy, pedig nem. Csak azt mondta, amit hallani akarsz a "szőke hercegtől"...
2011. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ő tuti nem fog helyetted mást keresni mikor itt vagy neki te, fiatal, csinos. Szerelem mindent legyőz, ha szeretitek egymást áldásom rátok. Másfelől meg nem tudom a körülményeket, mint szüleid tudják-e stb. azt lehet később ez még visszaüt.


Ha most racionálisan akarom nézni. Szerintem csávónak azon kívül hogy fiatal vagy azért jössz be mert béna volt csajt szerezni magának korábban azt most éli ki magát, te meg "könnyű préda" vagy nagyon hajtják a hormonok. De igazából azt én se hiszem hogy őszintén szeret hiába mondja. Inkább vonzódik hozzád. Neked meg gondolom bejön hogy egy idősebb csávónak tetszel, mert valamiért csak vele vagy.


Mondjuk ha csak azért van veled mert szexelni akar, hát nem kötelező kapcsolatnak érzelmekre épülnie. Jó vége is lehet meg lehet #@#rossz is

2011. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
97%
Ha megkérdezted, akkor Te is érzed, hogy nem normális.
2011. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
100%
Egy 35 éves férfi már családot, gyereket, boldog HOSSZÚ párkapcsolatot szeretne, és nem egy 2 éves kalandot..mert szerintem nem birnátok 2 évnél tovább, hiszen te még fiatal vagy, éljél, szórakozz , bulizz, és nem utolsó sorban tanulnod kell még jó sok évig, ha valamire is vinni akarod...
2011. júl. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
71%
Gondolj bele, mi lesz 5 év múlva. Te 20 éves nő leszel, ő meg 40 éves... Idővel majd gyereket akarsz, de addigra ő már nagypapa kellene, hogy legyen...
2011. júl. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
28%

NE ITT KÉRDEZZ ILYET. Ezt csak te tudhatod!


Amit én kivettem az írásodból, szerintem nem lyukra játszik.

DE LÉGY ÓVATOS!

2011. júl. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint meg kell ismételnem: ez bőven a pedofília kategória!! Egy 15 éves lány ÉPPHOGY elballagott az általános iskolából!!
2011. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
96%
apád-anyád tudja?
2011. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
10%
22.13: jogilag tévedsz. Persze a szokások alapján valóban nem mindennapos, de nincs mit büntetni rajta.
2011. júl. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!