Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 évesen normális, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évesen normális, hogy egy 35 éves férfivel "kapcsolatom" van?

Figyelt kérdés
Nem feküdtünk még le, szűz vagyok, és egy-másfél évig még nem is fogunk. Teljesen normális, nem tolakodó, de már mondta egyszer, hogy szeret. Én is szeretem őt, de félek, hogy elveszítem. Egyszer már mondtuk, hogy szünetelünk, és visszatérünk rá később, amikorra megkomolyodom, de nem bírtuk sokáig. Úgy gondoltuk, akkor életreszóló is lehet. Bár ő alacsony (10cmel magasabb vagyok) szóval fiatalabbnak néz ki. De így is lehet egy életen át nem? Vagy idősebbet fog keresni?
2011. júl. 1. 21:27
1 2 3 4 5 6
 21/55 napietus ***** válasza:
100%

figyelj,kislány, az ilyen nem változik. 1-1,5 év múlva lecserél egy másik 15 évesre.


amúgy apád miért nem kente el a száját még?

2011. júl. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
88%
Én szerintem nem is tudnak róla...
2011. júl. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem tudnak róla, de azért kíváncsi lennék, hogy mit szólnának hozzá a szüleid.. De gondolom nem mernéd elmondani, mert mivel feltetted a kérdést te is érzed, hogy ez így nem jó valahogy. Most gondolj bele mire te 20 éves vagy ő 40 lesz. Már rég más igényeknek kellene hogy legyen ilyen idős korra, mint neked. Meg azért 20-25 évesen biztos nem fogod magad leélni egy ilyen idős ember mellett. Mire te 30 éves leszel ő 50. Özvegy leszel és ott fogsz tartani, 45-55 évesen kapod fel a fejed, hogy elpazaroltad az életed. Nem elijeszteni akarlak nem akarok én rosszat neked, csak jót, hiszen ez a Tény. Ezt már előttem is elmondták páran.

Én már rájöttem arra, hogy maximum 5-6 évvel legyen idősebb. Ennyi még belefér azt hiszem. És ez nem nagy korkülönbség, hanem elfogadható.

Sokan mondják, hogy nem számít a korkülönbség, de egy bizonyos kor után lehet, hogy nem számít (de ez is felnőttkorban mikor már az ember tudja, hogy mit akar igazán!), de ilyen korban még minden bizonytalan..És az igények is mások(a szexuális igények is mire te toppon leszel, ő már hanyatlani fog a szex terén).

Szerintem téged csak imponál, hogy ő idősebb és elvileg szeret meg minden, de majd találsz te olyan fiút aki korban is hozzád illő lesz hidd el!

2011. júl. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, utolsó?
2011. júl. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
100%
Én? 20 éves vagyok. Miért?
2011. júl. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
100%
Okéoké. Csak kíváncsiság. :)
2011. júl. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
100%
Rendben.:)
2011. júl. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nem normális. Még az sem, ha vársz másfél évet, mert még akkor is csak 16-17 leszel, ő pedig 36.

Ja mondta, hogy szeret. Hidd el, hogy nem akar feleségül venni. Egy rakás kis csajt hülyít ezzel a dumával és ha egy nem dől be neki, megy tovább és később talán vissza tér rá. Az is biztos, hogy apád helyében darabokra törnélek mindkettőtöket.

2011. júl. 2. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:
A szüleim tudnak róla, már találkoztak is. Bár nagyon szigorúak, tehát nem mehetek fel a lakására, ahogy ő sem hozzánk. Meg csak két-három alkalommal találkozhatunk egy héten... szóval nagyon nem örülnek neki. De a tiltás még rosszabb volt.
2011. júl. 2. 13:23
 30/55 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 15 éves lányom egy 35 éves férfivel kavarna, biztos hogy megkeresném a csávót, és elbeszélgetnék vele. Utána pépes kaját még tudna enni míg meg nem érkezik a műfogsora...
2011. júl. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!