Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 évesen normális, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évesen normális, hogy egy 35 éves férfivel "kapcsolatom" van?

Figyelt kérdés
Nem feküdtünk még le, szűz vagyok, és egy-másfél évig még nem is fogunk. Teljesen normális, nem tolakodó, de már mondta egyszer, hogy szeret. Én is szeretem őt, de félek, hogy elveszítem. Egyszer már mondtuk, hogy szünetelünk, és visszatérünk rá később, amikorra megkomolyodom, de nem bírtuk sokáig. Úgy gondoltuk, akkor életreszóló is lehet. Bár ő alacsony (10cmel magasabb vagyok) szóval fiatalabbnak néz ki. De így is lehet egy életen át nem? Vagy idősebbet fog keresni?
2011. júl. 1. 21:27
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim válasza:
100%
Sztem ottkéne hagynod de ha téll szereted győződj meg róla h őis komolyan gondolja.Addig ne feküdj le vele
2011. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
89%
15.éves vagyok,apum 35.éves ember,a hány inger keringet ettől,amit írtál.De nagyon gyorsan felejtsd el,milyen szerelem?Te normális vagy már ne is haragudj????!
2011. júl. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
100%

és akkor engem pedofiloztak le, mert 22 évesen volt pofám egy 15 évest szeretni!

bár gondolom távol álltok az egyenességtől...

és mindketten hazudoztok, igaz?

fogadjunk, hogy apád-anyád nem tudja...



Ez a válasz 85%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 07-01 21:42


Dávid te vagy az?

2011. júl. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
77%

Csupa kívülálló válaszol, erre pedig még az sem igazán tudna válaszolni, aki volt már hasonló helyzetben.


Csak begyöpösödött elmék, megjegyzem, amíg én nem kerültem ilyen helyzetbe, én is hasonlóan gondolkodtam a túl nagy korkülönbségről.


Azt, hogy valóban szeret-e SENKI nem tudja 5 sor elolvasása után megmondani.


Igen, a válaszom pedig az, hogy láttam már hasonló felállást tönkremenni, ahogy láttam már azonos korú párokat is szétmenni. Működni is láttam már ilyen kapcsolatot, lehet akár sírig tartó kiegyensúlyozott kapcsolat belőle, persze.

2011. júl. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
100%

Na jó elugrok hányni, egy pillanat és visszajövök...

Na meg is voltam röpke 15 percen keresztül csak azt nyomattam hogy *bleeeeeblooovbleeee*. Hány éves apád van neked?? Nem tudom hogy van gusztusod hozzá... Apád helyébe már kiheréltem volna a "szerelmedet". Hagyjuk már, fogadjunk nem megy neki a nőzés, téged meg könnyen lehet hülyíteni...

2011. júl. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
100%
Az is érdekelne, hogy mióta tart ez a "kapcsolat"?Amúgy furcsa,hogy te magad tetted idézőjelbe ezt a szót...
2011. júl. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon rossz helyen tetted fel a kérdésedet.

Itt mindenkinek azt válaszolják, hogy terhes, h_ülye, ri_banc, vagy szexuálisan aberrált.

Ha a parkban csinálnád a padon egy 16 évessel, kevésbé szólnának meg. Mert olyanról már sokat hallottak.

Ha komolyan gondolod, rá fogsz jönni, hogy az embereket minden zavarja, ami eltér az átlagostól. Rá fogsz jönni, hogy nem kell titkozni se, de nem is kell mindenkinek elmondani. Diszkréten kezelni a dolgot. Hasonló (durvább) helyzetben vagyok, ha beavatok valakit, az számára megtiszteltetés.


Különben lehet, hogy nagyon érett jellem vagy, lehet, hogy csak egy naív kislány, ezt nem lehet így megállapítani. Ahogy azt sem, hogy ő most a fiatalságodra bukik-e, szeret-e, pedofil-e, megcsal-e. És nem is a mi dolgunk megállapítani, ezek csak általánosítások. Mint az, hogy egy távkapcsolat nem működhet. De, működhet. És ez is.


A szüleid pedig jól döntöttek. Ha tiltanák, titkolóznátok, de így hogy figyelnek rátok, biztonságban vagy. Nagyon okosak, mindig vigyázni fognak rád, ebben biztos vagyok.

2011. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
66%

Apakomplexus. Egyrészt. És talán pedofilia is, akármenynire is mondja, hogy vár.

Másfél év meg... hát, te még akkor is kiskorú leszel, ő meg megy a börtönbe, pláne így, hogy országnak-világnak kikiáltod. Liliomtiprás.

Menj valami hozzád illőt keresni, és a szüzességgel is várj 18-ig :P

2011. júl. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
100%

Azoknak pedig, akik támogatják ezt a szerelmet:

Lehet, hogy szép és jó, de a logika hol marad? Valaki itt írta, hogy a hapek már nyugdíjas lesz, mikor a kérdező még bulizgatna. És esetleg a jövőben a gyerekek, ha összeházasodnának-költöznének? Családalapítás? Szegényeknek apjuk se lesz, nemhogy aztán az ő gyerekeiknek nagyapjuk. Szegény kislány egyedül fogja nevelni őket, mert a pasi túl öreg lesz, és egy öreget szintén el kell tartani már.

15 évesen az embernek a jövőjére is gondolnia kell már. Inkább most legyen vége, mint később fájdalmasabban vagy katasztrófálisabban.


Én tényleg csak a jót akarom neked. Mellette nem lenne szép életed, akármilyen szép most. Okosnak tűnsz és érettnek, ami jó, ne rontsd el máris a fiatalságod virágát.

2011. júl. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
27%

15:53-as

14 év felett legális, te nagyon ész!

2011. júl. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!