Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "macsó" féle, jó pasiknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "macsó" féle, jó pasiknak, miért nem kell egy kedves, normális, természetesen szép lány barátnőnek?

Figyelt kérdés

Nem értem miért, de az efféle jó pasiknak, vagy nincs barátnője, vagy valami tipikus plázapi...,vagy valami furcsa véletlen folytán tényleg ronda lánnyal járnak.

Milyen pasit értek ezalatt: férfias, de nem túl kigyúrt testalkatúm, helyes, férfias arcú pasikat, akik borostásan, vagy anélkül is férfiasan helyesek, nem olyanok, mint egy ősember, de nem is a Bradpitt féle cukipasik(bár nekem ő sosem tetszett...). Márkás rucikba járnak, még ha csak pár ruhájuk is van, de márkás. Adnak magukra, de nem metroszexuálisak.

Na az ilyen pasiknak, vagy nincs nője, mert bulikba szednek fel egy éjszakás kalandra lányokat, vagy a tipikus szőke, vagy koromfekete műkörmös, cicanacis, totál latex, feszülő ruhás lányokkal járnak, akiken 3 kg smink van (ezt nem értem, hogy tetszhet valakinek egy ilyen nő...), vagy tényleg ronda pl. 150kg-os csajjal vannak együtt, aki arcra szép, de nem értem, hogy tetszhet valakinek egy irdatlan kövér lány, mert egy kis túlsúly tényleg elmegy, és nem vészes, de láttam már iszonyat jó pasit komolyan túlsúlyos csajjal, vagy olyannal, akinek tényleg ronda arca volt.:S

Most akkor egy jó alalkú, szép arcú lány, akinek smink nélkül is szép, tiszta arcbőre van, ha sminkel sem viszi túlzásba, ízlésesen, divatosan öltözködik, kedves, nyit mindenki felé, nem beszél megállás nélkül, de mindenhez hozzá tud szólni, miért nem kell egy ilyen "fajta" pasinak?

Légyszi normális válaszokat, véleményeket írjatok!


2011. júl. 3. 16:45
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Igaza van amúgy az utolsónak is csak tudod ez azért kezdődött mert akik jól "érezték maguk" kifikázták sokszor azokat akik nem így akarják magát jól érezni magukat ez az én esetemben is így van persze h már manapság mindenben a rosszat látják és nem lehet szórakozni sem.Ott kezdődik az ellentét h az ember nem érti meg azt ami/aki más és sokan ezt gúnnyal oldják meg és persze h visszanyal a fagyi.Persze manapság már a fordítottja is jellemző.Sőt olyan is van h ránéznek egy szemüveges fogszabályzós lányra és megmondják h csúnya pedig jó alakja van és helyes arca.Egy nem szemüveges meg fogszabályzós tök átlagos max vékony lány meg szép.Hát ez is hülyeség persze ez is olyan h a szépség relatív mindenkit más fog meg mindenkiben de én értem mire célzott a kérdező és már leírtam mert én voltam a 20:48-as
2011. júl. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!