Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "macsó" féle, jó pasiknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "macsó" féle, jó pasiknak, miért nem kell egy kedves, normális, természetesen szép lány barátnőnek?

Figyelt kérdés

Nem értem miért, de az efféle jó pasiknak, vagy nincs barátnője, vagy valami tipikus plázapi...,vagy valami furcsa véletlen folytán tényleg ronda lánnyal járnak.

Milyen pasit értek ezalatt: férfias, de nem túl kigyúrt testalkatúm, helyes, férfias arcú pasikat, akik borostásan, vagy anélkül is férfiasan helyesek, nem olyanok, mint egy ősember, de nem is a Bradpitt féle cukipasik(bár nekem ő sosem tetszett...). Márkás rucikba járnak, még ha csak pár ruhájuk is van, de márkás. Adnak magukra, de nem metroszexuálisak.

Na az ilyen pasiknak, vagy nincs nője, mert bulikba szednek fel egy éjszakás kalandra lányokat, vagy a tipikus szőke, vagy koromfekete műkörmös, cicanacis, totál latex, feszülő ruhás lányokkal járnak, akiken 3 kg smink van (ezt nem értem, hogy tetszhet valakinek egy ilyen nő...), vagy tényleg ronda pl. 150kg-os csajjal vannak együtt, aki arcra szép, de nem értem, hogy tetszhet valakinek egy irdatlan kövér lány, mert egy kis túlsúly tényleg elmegy, és nem vészes, de láttam már iszonyat jó pasit komolyan túlsúlyos csajjal, vagy olyannal, akinek tényleg ronda arca volt.:S

Most akkor egy jó alalkú, szép arcú lány, akinek smink nélkül is szép, tiszta arcbőre van, ha sminkel sem viszi túlzásba, ízlésesen, divatosan öltözködik, kedves, nyit mindenki felé, nem beszél megállás nélkül, de mindenhez hozzá tud szólni, miért nem kell egy ilyen "fajta" pasinak?

Légyszi normális válaszokat, véleményeket írjatok!


2011. júl. 3. 16:45
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Ti tényleg nem értitek mi a problémám???!!!....:S DE, hogy lehet ennyire félreértelmezni a kérdést, meg a kommentet...szövegértés....:S
2011. júl. 3. 17:27
 12/31 anonim ***** válasza:
62%

Leforditsam nekik? Leforditom!


A Kérdező SZERET valakit, akihez mind belsoleg, mind kulsoleg illik őszerinte. Nyilvan valai kontaktus volt koztuk a kiszemelttel, ha ez a vonzalom szárba tudott szokkenni, tehat volt még kolcsonos erdeklodes is.

Ennek ellenére egy sajat maganal belsoleg es kulsoleg is gyengebbnek, hovatovabb a kiszemelthez kulsoleg-belsoleg egyaltalan nem illonek ítélt holgyemenyeket habzsol ész nélkul, és élete párját elkeruli - aki a Kérdező, és aki emiatt szenved maga miatt is és kiszemeltje önpuszitó magatartasatol is (helyette is szenved). Boldog a parjaval? F_szt. Azt látni. A Kerdezo megiteles, meggyozodese szerint a Kiszemelt a maga szamara rosszabbat valasztja. TFH, ez igy van, a kerdes az, hogy ha ez igy van, MI AZ OKA. Én irtam az elso valaszt, Borderline-szemelyiseg.

2011. júl. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Azért nem kellesz egy 'ilyen fajta' pasinak, mert nem tetszel neki/nem ismer/másba szerelmes! Honnan tudnánk mi ez megmondani????? Senki sem egyforma.
2011. júl. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

A "macsó" féle, jó pasiknak, miért nem kell egy kedves, normális, természetesen szép lány barátnőnek?


Mert az kell neki akit ő szeret :D Mindenkinek mást jelent a normális, szép lány. Most akkor kinek vannak értelmezési gondjai? Eddig is ezt írták sokan.

2011. júl. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Figyelj, az a baj h lehetsz bármennyire szép, kedves, csinos, jószívű stb ha nem vagy olyan mint AZOK a lányok..az pedig butaság lenne hogy amilyen most vagy lecseréld arra amit senki sem becsül(még ez a fiú sem)ne változz meg csak azért mert neki nem jössz be. fog majd jönni olyan srác az életedben aki ezt értékelni tudja csak ki kell várni. ezeket a lányokat meg, ha már mindenki használta úgyis kidobják..
2011. júl. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük kedves fordítgató aki annyira magas szinten állsz hogy te érted a felsőbbrendű kérdező kérdését. De mi még mindig erre válaszoltunk, hogy ő lehet azt érzi, hogy ő jobb annál a valakinél meg hogy összeillenek, de ez mind kevés ha a férfi meg úgy gondolja hogy mást szeret és más jobban bejön neki. Ennyi. De lehet hogy csak mi alacsonyrendű életformák nem látjuk jól, akkor sajnálom.
2011. júl. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
A kérdés az volt hogy miért kell egy ILYEN srácnak egy OLYAN lány nem pedig aki CSAK egy lány(bocsi) pedig több érték van benne mint az OLYAN lányban. Neki bejön a srác de a srác nem tudja értékelni a pozitívumait. És ezért kérdezte hogy miért kellenek a szenny nők az ilyen fiúknak. A két lány két külön kategória. a kérdező szeretne választ kapni ezekre a kérdésekre. De te attól hogy leírod hogy nem jön be neki semmit nem érsz mert erre sztem magától is rájött. nem kell őt osztani hogy miért fáj neki más boldogsága meg stb. nem vagytok sztem az ő helyébe, én sem vagyok az ő helyébe de tudom milyen az amikor más jobb mint te. ennyi..nem vagyok fordítgató csak megpróbáltam értelmes választ írni nem mégjobban bántani az értelmes válaszokkal:)
2011. júl. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Nem neked írtam, de mindegy:D

Amúgy te is ugyanazt mondod hogy két külön kategóriájú lány van és ennek a pasinak a "rosszabb" kell. Köszi eddig is ezt írtam hogy a kérdező számára lehet az a lány rosszabb, de a férfinek meg az a jobb... :D

2011. júl. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Értjuk, latjuk, de a Kerdezo ennek okat keresi.

:)

Hogy miert a rosszabb a jobb. Szeretne a ferfi szemevel latni. ebben még nem sagitettetek egy tapodtat sem, hanem megelegedtek avval, hogy nem tetszik neki, es kesz.

Ez egyreszt nem igaz, hogy nem tetszik, hiszen a tetszesnek jelei voltak, vannak, masrezst belenyugodni nem tud, amig nem erti.

2011. júl. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Ha annyira tudni akarja a kérdező, akkor miért nem magától az érintettől vagy egy közeli ismerősétől tudakol? Nekünk így látatlanban mégis honnan kéne tudnunk a választ rá?
2011. júl. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!