Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell nekem 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell nekem 20 éves létemre az első csókomra várni? Miért nem volt még senkim? Miért nem találok olyat aki normális, közel is van és Én kellek Neki?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve.
2011. júl. 4. 01:27
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

ma 02:35 vagyok.

Most látom, hogy raktál fel magadról képet és szerintem szép vagy! De komolyan olyan természetes meg nyugodt! Úgy hogy elhiheted nekem, hogy nem miattad vagy ebben a helyzetben!! :)

2011. júl. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

02:35

Nem vagyok budapesti, de majd szólok a barátaimnak, hogy kapják össze magukat, meg nekem is össze kéne:D

Bár nekünk sem egyszerű mert tényleg ha valaki mosolyog azt hisszük, hogy esetleg leettük magunkat azon mosolyog vagy rondának talál és így folytja vissza a nevetést, inkább ez magam nevében mondom csak, és ismerek pár srácot aki így gondolja.Meg azt hiszik a pasik, hogy egy lányhoz rengetegen odamennek, főleg aki szép ahhoz így meg sem próbálják mert a sok közül miért épp őt választaná a lány, vagy csak egyszerűen alábecsülik magukat, hogy nem ütnék meg a mércét.Vagy ha valaki bunkón utasít el akkor is az embernek elmegy a kedve egy időre, hiszen nagy nehezen odament erre tessék.

21f

2011. júl. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
erre pedig csak annyit tudok mondani, hogy mindenkinek a saját mércéje szerint kell válogatnia. Mert azt elhiszem, hogy egy nívósabb lány azt mondja, hogy hát bocsi mit szeretnél?!.. De egy átlagos, ám de szép lány szerintem biztosan nem küldene el. Ha más nem a döbbenet miatt meg se tudna szólalni vagy csak bólogatna.. :D
2011. júl. 4. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

03:06

Ez a saját mérce meg relatív, lehet hogy egy szép lánynak pont tetszenék, vagy egy átlagosnak nem, nem lehet tudni ez a baj, jobb lenne ha előre tudnám kinek tetszem és akkor eleve csak olyanokhoz mennék oda.

2011. júl. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Én is sokat járkálok pesten erre-arra, és próbálok ismerkedni, közeledni, még sincs senkim. Én azt vettem észre, ha egy srác visszahúzódóbb, és nem egy partyface azt sok lány lenézi. (18F)
2011. júl. 4. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Én megismerkednék veled, csak nem kellenék neked.
2011. júl. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább a belsődet kellene megerősíteni, hogy elhidd, hogy te is bejöhetsz valakinek. Külsőleg szerintem átlagos vagy. A helyedben én a hajamat levágatnám valami jó fazonra, mert így olyan semmilyen és ahogy látom a vége is eléggé el van vékonyodva. Továbbá egy minimális smink egyrész csodákat tud tenni az arccal, másrészt eléggé önbizalomnövelő tud lenni. Én ezeken változtatnék a helyedben :)
2011. júl. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Ffi


Nincs veled semmi baj a képed alapján. Ha gondolod 1 tanács, új frizura, kicsit szexibb öltözködés...legyél kihívóbb...s majd tájékoztass mi hogyan alakult....

2011. júl. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a partyface-es duma nem mindig igaz. Én is olyat fiút keresek, aki nem ez a folyamatosan bulizós. Ha kinézel valahogy akkor ez nem lehet akadály!


Kérdező! Ne keseredj el, ha majd jön egy fiú aki megérdemel, akkor az rád fog találni!


17/L

2011. júl. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Sztem is szép,és rád fog találni a szerelem.Az egyik előttem válaszolónak igaza van,lehet,h egy új haj,több smink(nem vakolat) dobna rajtad.:)
2011. júl. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!