Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell nekem 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell nekem 20 éves létemre az első csókomra várni? Miért nem volt még senkim? Miért nem találok olyat aki normális, közel is van és Én kellek Neki?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve.
2011. júl. 4. 01:27
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs baj a külsőddel.

Merre felé laksz ?

2011. júl. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

08:34 Miért nem?


11:06 Pl. hogyan lehetnék kihívóbb ennél is?


09:52 Hajamból nem szeretnék vágatni, eddig mindig tönkretették, akárhányszor elmentem fodrászhoz mindig 10cmel többet vágott le, mint kértem hiába mondtam mennyit vágjon. Festetni ezért sem akarom, hogy ne menjen még jobban tönkre. Szememet néha kifestem, de nem tudom mit kéne még sminkelnem.


11:23 Privátban elmondom. Akit érdekel írjon.


Azért megnyugodtam, hogy nincs velem olyan nagy baj külsőleg.

2011. júl. 4. 11:41
 23/29 anonim ***** válasza:
írtam neked
2011. júl. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

"08:34 Miért nem?"

Mert ronda vagyok :P

2011. júl. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező szerintem teljesen jól nézel ki, én annak is nagyon örülnék ha fele ilyen szép párom lehetne mint te! :) Véleményem szerint ne változtass magadon semmit, úgy gondolom eddig csak peched volt hogy nem találtál egy normális férfit magadnak. Legyél továbbra is természetes és őszinte, biztosan lesz aki értékelni fogja! 27/f
2011. júl. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Még valami: Veszprém megyében laksz?
2011. júl. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
14:19 Igen. :$
2011. júl. 4. 22:09
 28/29 anonim ***** válasza:
Hát az kicsit messze van :S
2011. júl. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Hát hallod azt hittem egyedül vagyok ilyen szituba, én 21 éves vagyok mégsem volt senkim, 2 pasi jött oda hozzám egész életemben randira hívni, ne velük nem jött össze a dolog. Én is az első csókra várok remélem, hamar találok egy számomra "normális" pasit(más nézheti hülyének:P), csak én szeressem, és legalább annyira szeressen ő is engem. Nem vagy egyedül, sztem vagyunk így még egy páran, a pasikat nem lehet érteni. Sztem tök szép csajszi vagy, ha kicsit többet mosolyogsz lehet változni fog a helyzet(bár pont én adok tanácsot...:/) igaz én is többet sminkelek mostanság, meg vettem egy-két szexi rucit, de azzal is csak azt értem el, hogy bámulnak, ha meg farmer-póló és tornacipő van rajtam, átnéznek rajtam, nekem meg olyan valaki kell, aki egy zsákruhába is szeret, és szépnek lát.:D De sztem te is így gondolod.:)
2012. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!