Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély arra, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély arra, hogy újra együtt legyünk, és ha igen, mit kellene tennem? Februárban szakított velem életem első szerelme.

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmesek voltunk egymásba, de januárban megromlott a kapcsolatunk, mert nagyon keveset tudtunk találkozni, és nagyon összevesztünk,olyan dolgokat vágram a fejéhez, amit nagyon megbántam. Az volt életem első dühkitörése, sosem volt addig ilyen, de nagyon összevesztünk. Ez után mindketten nagyon padlón voltunk, de ő annyira kiborult, hogy nem is aludt aznap éjszaka.

Még találkoztunk egy ideig, de azt mondta, nem tudja mi van vele, de valahogy nem érzi a szerelmet. Vonzódik, ragaszkodik hozzám, nagyon szeret, de nem hiányzom neki úgy, mint azelőtt. (?)

Én nem akartam, hogy szakítson, azóta nem beszélünk, de nekem nagyon hiányzik. Azóta csak szenvedek, kicsit megbolondultam(azért itt kérek segítséget :) ), és minden percben rágondolok, ami szerintem beteges.

Mit tegyek, hogy visszakapjam őt? Szerintem lenne jövőnk, és nem tudom, hogy most mit érez, de nekem Ő kell.

Kérlek ne azt mondjátok, hogy felejtsem el, találsz mást, mert ez a kapcsolat nincs is lezárva(nem beszéltük meg a szakítást), rengeteg az elvarratlan szál, ráadásul szerelmesebb vagyok, mint azelőtt.


2011. júl. 10. 19:49
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Tudod a férfiak a külsőt egy kisebb részük a belsőt de kapcsolatban semmiképpen sem az érzelmeket helyezik előnybe.

16 évesen még az is lehet,hogy az identitásával van probléma

ami azt jelenti,hogy nem vonzódik teljesen a nőneműekhez.

Nagyrészt 16 évesen egy fiu/férfi hormonok által vezérelve nem igazán utasítják vissza a lányokat egészséges esetben.

A legjobb talán az lenne,ha leülnél vele beszélgetni és lehet,hogy rá is jönnél,hogy neked nem ő kell!

2011. júl. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim válasza:
Sajnos én is igy vok volt egy pasi aki akart velem jarni de kozbe lepet egy csak akivel jobba vagyok .Azt monta nekem a pasi hogy ha szakit a csajjal akk jarni fogunk .2 honapja szakitotak es nem is kereset.Az egyik baratnom megkerdezte hogy szeret-e engem es azt monta hogy csak tetszek neki de azt monta hogy neki most nem kell csaj.Nem kell csaj???Nem kellet ket het es mar volt mas!!!Ezeknek nem lehet hinnni a fiuk csak mondjak az oveket!!!
2011. júl. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Te valamit nagyon félreértettél, vagy rosszul gondolsz. :)

Tudom, természetesen hogy számít a külső. Megtetszettem neki régen, és belém szeretett. Nagyon vonzódott hozzám.

A végén épp a vonzalom tartott minket össze. Nem az volt a gond, hanem, hogy nem érezte, hogy szerelmes.

Arra akarsz kilyukadni, hogy nem vagyok neki elég szép?

Ezzel soha nem volt gond.

+ remélem nem meleg

2011. júl. 12. 12:51
 14/33 A kérdező kommentje:
Ez a 12.28-asnak ment.
2011. júl. 12. 12:52
 15/33 A kérdező kommentje:

És ő éppenhogy az érzelmeit helyezte előtérbe. Milyen kapcsolat az olyan, ahol nincs érzelem?

A fiúknál is kell, hogy legyen előtérbe helyezve, szerintem így is van.

2011. júl. 12. 12:53
 16/33 anonim ***** válasza:

:) Senki nem mondta,hogy nem vagy elég szép!

Amikor egy fiu azt mondja,hogy nem érzi,hogy szerelmes az azt jelenti,hogy nem izgatod mint nő!!!

Erről nem te tehetsz és nem vagy csúnya ,hanem egyszerűen vagy más nő kell neki vagy melegszik a helyzet:)) de ő ezt úgysem fogja megmondani csak leépít téged magáról és esetleg vagy másik nővel vagy másik pasival fogod majd látni.

Üdv:34/f

2011. júl. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

De itt most nem erről van szó, mondom.

Mikor találkoztunk, akkor sosem akart elengedni, csak szorított magához, és a fülembe suttogta, hogy istennő, meg hogy annyira rádizgultam stb..

Hanem a körülményekből lett elege, meg abból, hogy nem tudtunk találkozni.

Ő mondta, hogy vonzódik + szeret.

Meg ha ezzel sokáig nem volt baj,és nagyon szerelmes volt, akkor honnan gondolod, hogy nem izgatom, mint nő?

2011. júl. 12. 13:33
 18/33 A kérdező kommentje:
Mert most nagyon összezavarodtam :S
2011. júl. 12. 13:38
 19/33 anonim ***** válasza:
62%

Olvasom a kínlódásodat. Én azt tenném a helyedben, hogy írnék neki egy levelet, esetleg emailt, amiben tárgyilagosan kifejezném, hogy nem zártam le a kapcsolatot, annyit megérdemelne a dolog, hogy letisztázzátok, vagy legalább kimondja, hogy mit érez, mit szeretne.

Ennyi. Ez még nem megalázkodás és nincs mit vesztened. Vagy visszaszerzed őt vagy nem. De ha esélyt sem teremtesz rá, akkor marad a "vagy nem".

2011. júl. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Az a helyzet,hogy az ember sok mindent mond de nem mindig gondolja komolyan!

Bizonyos hatásokra néha mond olyanokat az ember amit át sem gondol.

Én (idáig) kb:30 nőnek mondtam azt amit neked a barátod vagy exed és neked is még jó néhány pasi fogja ezt mondani de persze ezeket nem igazán gondolja senki komolyan.

2011. júl. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!