Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély arra, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély arra, hogy újra együtt legyünk, és ha igen, mit kellene tennem? Februárban szakított velem életem első szerelme.

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmesek voltunk egymásba, de januárban megromlott a kapcsolatunk, mert nagyon keveset tudtunk találkozni, és nagyon összevesztünk,olyan dolgokat vágram a fejéhez, amit nagyon megbántam. Az volt életem első dühkitörése, sosem volt addig ilyen, de nagyon összevesztünk. Ez után mindketten nagyon padlón voltunk, de ő annyira kiborult, hogy nem is aludt aznap éjszaka.

Még találkoztunk egy ideig, de azt mondta, nem tudja mi van vele, de valahogy nem érzi a szerelmet. Vonzódik, ragaszkodik hozzám, nagyon szeret, de nem hiányzom neki úgy, mint azelőtt. (?)

Én nem akartam, hogy szakítson, azóta nem beszélünk, de nekem nagyon hiányzik. Azóta csak szenvedek, kicsit megbolondultam(azért itt kérek segítséget :) ), és minden percben rágondolok, ami szerintem beteges.

Mit tegyek, hogy visszakapjam őt? Szerintem lenne jövőnk, és nem tudom, hogy most mit érez, de nekem Ő kell.

Kérlek ne azt mondjátok, hogy felejtsem el, találsz mást, mert ez a kapcsolat nincs is lezárva(nem beszéltük meg a szakítást), rengeteg az elvarratlan szál, ráadásul szerelmesebb vagyok, mint azelőtt.


2011. júl. 10. 19:49
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Igen, lehet, de nem a vonzódással volt a baj, ez biztos.

Hanem szimplán talán kiszeretett belőlem.

De akkor sem arról volt szó, hogy nem izgatom, mint nő.

Ehhez nem kellenek szavak, ezt éreztem mindig, hogy a vonzódás megvan.

Mikor nagyon felizgult stb..

:D

2011. júl. 12. 15:00
 22/33 anonim ***** válasza:

Ha kellenél neki mint nő akkor is megkeresett volna ennyi idő alatt,ha már egyáltalán nem szeret!

16 évesen egy fiu nem az érzelmeire hagyatkozik ,hanem a biológia irányítja (hormonok) és,ha 5 hónapot ki bír nélküled akkor nem igazán lehettél számára az a nő aki nélkül nem tud élni!

Hidd el nekem vagy meleg vagy van valakije de majd,ha tapasztaltabb leszel rájössz,hogy miröl beszéltem és igazam volt!

34/f

2011. júl. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Igazad van abban, amit mondasz.

De akkor több dolgot nem értek:

1. 1 évig nem bírt nélkülem meglenni, mindig látni akart, csókolni, nagyon nagy volt a szerelem

2. miért egy veszekedés után szeretett ki?

3. miért mondta azt, hogy vonzódik hozzám, de nem szerelmes, és bűntudata lenne, ha így folytatnánk tovább?

Mert azt mondta, járna velem még több hónapig, de mi lesz, ha nem fog újra úgy szeretni, mint régen?

4. nagyon félős, és látom a szemében a vágyat, ha látom, lehet, hogy megváltoztak az érzelmei

2011. júl. 12. 22:23
 24/33 A kérdező kommentje:

5.abból a szempontból rendes, hogy szerelem nélkül nem akar kapcsolatot, ami csak a vonzódásról szól, és a testiségről

6. addig hogyhogy nagyon nagy volt a vágy, amíg össze nem vesztünk nagyon durván?

2011. júl. 12. 22:25
 25/33 A kérdező kommentje:
7. nincs senkije, folyton otthon gépezik
2011. júl. 12. 22:30
 26/33 anonim ***** válasza:

ha ez így van akkor sajnos a volt pasid homokos mert egy értelmes nemileg egészséges 16 éves fiu/férfi nem fog otthon hokizni 5 hónapig amikor egy jó csaj ennyire oda van érte!

34/f

2011. júl. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ez így van. :S

És az, hogy lehet, hogy tényleg homokos.

ÚRisten.

Mások mindig ezzel csúfolták, de szerintem nem az.

:O

2011. júl. 13. 21:33
 28/33 anonim ***** válasza:

Csúfolták? :))

Akkor biztos lehetsz benne mert ezek szerint a viselkedése is azt sugallta!

34/f

inkább írj egy privát mailt ott gyorsabban tudok válaszolni....

2011. júl. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Na de várjunk, azért nem biztos. :)

Bocs, privát e-mail nem megy, nekem törölték az e-mailem.

Szóval ez tavaly előtt volt, általános iskolában.

Csak valamivel kellett gúnyolni.

De amúgy meg fiús dolgok érdeklik: forma1, gép stb..

Meg amikor velem volt, annyira jól csinált mindent(csók, stb.)

2011. júl. 13. 23:28
 30/33 anonim ***** válasza:

:) A lányokat is érdekli a forma 1 ......

Abiszex sőt a homokos fiuk is szoktal nővel szexelni!

Egyébként egy csúfolódás is vezethet oda,hogy identitászavar vagy egyéb saját neméhez való vonzódás.....


MSN: kapusi.i@hotmail.com

2011. júl. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!