Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély arra, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély arra, hogy újra együtt legyünk, és ha igen, mit kellene tennem? Februárban szakított velem életem első szerelme.

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmesek voltunk egymásba, de januárban megromlott a kapcsolatunk, mert nagyon keveset tudtunk találkozni, és nagyon összevesztünk,olyan dolgokat vágram a fejéhez, amit nagyon megbántam. Az volt életem első dühkitörése, sosem volt addig ilyen, de nagyon összevesztünk. Ez után mindketten nagyon padlón voltunk, de ő annyira kiborult, hogy nem is aludt aznap éjszaka.

Még találkoztunk egy ideig, de azt mondta, nem tudja mi van vele, de valahogy nem érzi a szerelmet. Vonzódik, ragaszkodik hozzám, nagyon szeret, de nem hiányzom neki úgy, mint azelőtt. (?)

Én nem akartam, hogy szakítson, azóta nem beszélünk, de nekem nagyon hiányzik. Azóta csak szenvedek, kicsit megbolondultam(azért itt kérek segítséget :) ), és minden percben rágondolok, ami szerintem beteges.

Mit tegyek, hogy visszakapjam őt? Szerintem lenne jövőnk, és nem tudom, hogy most mit érez, de nekem Ő kell.

Kérlek ne azt mondjátok, hogy felejtsem el, találsz mást, mert ez a kapcsolat nincs is lezárva(nem beszéltük meg a szakítást), rengeteg az elvarratlan szál, ráadásul szerelmesebb vagyok, mint azelőtt.


2011. júl. 10. 19:49
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy homokos.

Az nem lehet, nagyon szerelmes volt belém.

: /

2011. júl. 14. 10:35
 32/33 anonim ***** válasza:
8%

De csak volt!!!

Fogadd el,hogy neki rudi kell nem nuni:)))

34/f

Ui:vegyél fel msnre mert itt lassú a beszélgetés!

2011. júl. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Nem homokos, csak biszex. De ez sem biztos. Tombolnak a hormonok, az egyik ezt mondja, hogy így normális, a másik azt, hogy úgy normális. De ő se nem homokos, se nem biszex, csak másképp ér, mint azok, akikkel beszél. Ki tudja miért mondják ezt neki. Lehet, hogy csak.... mert hát miért is ne mondhatnák. Sokkal jobb mást cikizni, mint magukba szembenézni. Ha hónapok óta nem mer szembenézni veled, nehéz lesz, de egyszer úgyis minden kiderül. Addig is gondolkodj és lépj tovább. Nem baj, ha egy ideig csak önmagad keresed mikor amúgy is olyan sokat változol.
2023. máj. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!