Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kéne összejönnöm egy 11...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kéne összejönnöm egy 11 évvel idősebb férfival. Jól gondolom, ugye?

Figyelt kérdés

Kb 3 éve ismerem, először csak egy játék kapcsán beszélgettünk, mostanában viszont kezdenek komolyabbra fordulni a dolgok...

Tisztában vagyok vele, hogy egy ideig a szexre kellettem neki (ami nincs nagyon ellenemre..), de úgy érzem, hogy nem kéne komoly kapcsolatot létesítenem egy 28 éves férfival.

Jól gondolom? Olyan fura lenne itthon is bemutatni.. Na meg pár év múlva gyerekeket akar majd.. Én meg ehhez még gyerek vagyok szinte...


Amúgy nagyon egy hullámhosszon vagyunk, egyedül ez a korkülönbség tart vissza engem (őt nem).


17/L


2011. júl. 10. 20:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

a pár év nekem mondjuk 5. addigra te 22 leszel. honnan tudod,h te mit akarsz majd 22 évesen? vagy ő 33 évesen?


ha kedveled,örüljetek egymásnak! én nem hagynám ki ha más "baj" nincs vele!

2011. júl. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%

akkor mi a kérdés??? :) sokat tanulhatsz tőle,és magadról is,érettebbé válhatsz,nem baj az! főleg h látszik h te egyébként is egy értelmes,érett csajszi vagy. korodnál sokkal érettebb. hazavinni meg nem muszáj rögtön. ha meg úgy alakul,a szüleid meg fogják érteni miért őt választottad,hiszen ismernek,sejthetik h nem fogsz egy 18 éves emós nyikhajjal hazamenni.


nekem is van lányom-bár még csak 2 éves :)-de ha választani kéne h 17 évesen egy vele egykorúval,vagy egy érettebbel legyen,én tuti az érettebbre szavaznék

2011. júl. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Nagyon ki fognak akadni, ha megmondom, hogy egy 28 évessel randizok :S

2011. júl. 10. 21:05
 14/14 anonim ***** válasza:

és még valami(igazából már mindent elmondtak előttem:) )

..azt írtad őt nem tartja vissza a korkülönbség,meg hogy gyereket akar gyakorlatilag pár éven belül....ha szeret(mondjuk ha összejöttök) akkor meg kell értenie a te nézőpontodat is mind a korkülönbség felől mind pedig afelől,hogy családalapítás szempontjából még nem állsz készen!Ezek fontos dolgok ezen áll a jövőd,érdemes vele erről elbeszélgetned,ha járni fogtok...

25L

2011. júl. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!