Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pigment hiány - Mekkora gond?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pigment hiány - Mekkora gond?

Figyelt kérdés

Lányok, ha egy fiú jelentősen pigment hiányos az titeket mennyire zavar, ez mekkora hátrány ?

17f


2011. júl. 20. 07:55
1 2
 11/15 TirpiTörpi válasza:

Szia!! Én is pigment hiányos vagyok, és ezért néha látom hogy néhány fiú undorodva elfordul. Ez nagyon rosszul esik, de azzal vigasztalom magamat, hogy úgy is van olyan fiú, aki pont ezért szeret belém!!

15/L

2011. júl. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2011. aug. 8. 10:52
 13/15 A kérdező kommentje:
Nekem például a bal felső szempilláim fehérek. Sokan mondják h. macsós, de nem igazán hiszem.
2011. aug. 8. 10:53
 14/15 A kérdező kommentje:
Engem a legjobban a bizonytalanság keserít el. Hogy nem tudom milyen leszek 10 de akár 5 év múlva se :(
2011. aug. 8. 10:54
 15/15 Juno16 válasza:

Sziasztok.. én egy 16 éves fiú vagyok és nekem is van pigment hiányom, nem is kicsit. nem tudom te hogy vagy vele de engem nagyon zavar,viszont nekem látható helyen vannak, a szám körül és a szemem körül meg a homlokomon is van + kézfejemen. :D

Ettől meg, picit furin hangzik de "üldözési mániám lett" azt hiszem, hogy a buszon mindenki engem néz és nagyon zavar.

Ez a pigmenthiány tönkretette az egész életemet!

de minden kenőcsöt, gyógymódot igyekszem kipróbálni, talán valameik bejön és eltűnik végleg..

Ha valami gyógymódot találok egyből megírom,, ígérem!! :D

2012. máj. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!