Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan enyhíthető a fájdalom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan enyhíthető a fájdalom?

Figyelt kérdés

A fiú, akit mindennél jobban szeretek, és akin kívül nincs senkim, egyik napról a másikra szó nélkül lelépett. Azóta gyötrődöm, mostanában már nem tudok aludni, hajnalban mindig felriadok, és elkezd pörögni az agyam rajta, és nem tudom leállítani, a vérnyomásom is 200 lesz és nem tudok visszaaludni. Pár órákat alszom csak. Evés... most is majd' éhen halok de nem megy le étel a torkomon. Ennek már kb 2 hónapja, az a furcsa hogy eleinte még könnyebben viseltem, de ahogy az idő múlik, egyre elviselhetetlenebb. Barátokra nem igazán számíthatok, mert igazából nincsenek is, van 2-3 haverlány de ők mind messze laknak és hazamentek a nyárra. Szüleimmel is rossz a viszonyom. Próbálom terelni a gondolataimat, de nem megy, önkétlenül pörög az agyam, nem tudom leállítani, bármibe fogok bele, olvasás, tanulás, filmezés, séta, nem terelik el... Eleinte próbáltam keresni, de ha hívtam nem vette fel, ha írtam neki nem írt vissza, 1 hónapig hagytam aztán tegnap megint írtam neki de persze semmi válasz... Azt hittem szeret. És nem olyan embernek ismertem meg aki így intézná el a dolgait.

Van/volt már valaki ilyen helyzetben? Mi segített?

19/L


2011. júl. 25. 10:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben vagyok, bár nekem nem szó nélkül lépett le, de így sem tudom elmondani, mennyire fáj, mondjuk gondolom pont neked nem kell részleteznem, mennyire k.rva szarul vagyok. Ugyanez van velem is, napok óta nem bírok enni, csak pár falatot, de egyszerűen nem megy. Cigizem mint a gyárkémény és mint egy pincsikutya várom a hívását, mert elvileg a héten rendezzük végleg sorainkat. Nem tudok jobbat mondani, mint azt, hogy ne keresd semmiképp, tiltsd, töröld mindenhonnan, képeket jó mélyre elsuvasztani, tőle származó cuccokat visszajuttatni vagy elajándékozni. ha így teszel, egy idő után enyhülni fog a fájdalom, ez biztos. Túl kell élni:(((
2011. júl. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

nekem is már fáj a tüdőm a sok cigitől...

a pincsikutya-effektus nálam is megvan, azért lógok egész nap a neten mert várom hogy mikor jön fel msnre vagy facebook-ra vagy valahova... bár semmi értelme mert úgysem ír rám illetve ha írok neki nem ír vissza... :S

2011. júl. 26. 16:03
 13/14 A kérdező kommentje:

képzeljétek tegnap este rámírt! de mintha semmi sem történt volna, vidáman, mosolygósan, kérdezgette hogy milyen volt küldölf (mert a 2 hónapból amíg nem kommunikáltunk 1et külföldön voltam), meg elkezdett mesélni a melójáról! én meg mondtam hogy igazából arról szeretnék beszélni hogy miért tűnt el... erre: tiszta roncs volt abban az időszakban, tiszta ideg... ezzel most mit kezdjek szerintetek??

mert ha még van is egy sz@r időszaka az embernek azért egy minimális kontaktot tarthat a barátnőjével...nem?? mit gondoltok, mit tegyek?

2011. júl. 27. 11:01
 14/14 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy találkozz a fiúval és követelj magyarázatot, hogy miért tűnt el szó nélkül! Ennél aljasabb dolgot el nem bírok képzelni, mint azt, hogy se szó, se beszéd lelép valaki. Hihetetlen gyerekességre és az éretlen személyiségre vall. Azt, hogy újrakezded-e vele, te érzed, de ha előveszed a józan kritikai gondolkodásodat, akkor szerintem egy ilyen emberrel, akinél ha beüt egy szarabb időszak, szakítással reagál, nem sok jóra számíthatsz. Képzeld el, mi lenne 15 év múlva, mikor már gyerekek vannak? Ha beüt a krach nála valamiért, akkor lelép és kész? Legyen tartásod, ne hagyd, hogy lebegtessenek. Egyébként nagyon sajnálom, átérzem a fájdalmad, sose könnyű elengedni azt, akit szeretünk.
2011. júl. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!