Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet a távkapcsolat ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet a távkapcsolat ilyen körülmények között is? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés
18 évesek vagyunk,a barátnőm idén elmegy egyetemre,Sopronból Pécsre,nekem még hátra van 1 évem...Igazából tapasztalatokat,véleményeket szeretnék kérni,hogy átvészelhető e egy ilyen év, egyetemi gólyatáborral,távolsággal,illetve minden mással együtt?4 éve vagyunk egy pár,nagyobb veszekedés és szakításmentesen.Nem féltékeny vagyok,csak egyrészt a saját önbecsülésem alacsony,másrészt a párom naivitása ad okot az aggodalomra...A most előttünk álló gólyatábor aggaszt leginkább,de lebeszélni nem akarom...Segítsetek kérlek!(18/F)
2011. júl. 25. 22:14
1 2
 11/13 anonim válasza:
Ha igazán nagy a szerelem akkor át lehet vészelni.És persze ha nem hanyagoljátok el a kapcsolattartást.Beszéljetek telefonon vagy online, ahogy tettszik.Akkor derül ki igazán mennyire szeretitek egymást ha ezt az időszakot túlélitek.Sok sikert hozzá. :)
2011. aug. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Működhet, persze, azt látom hogy Te igazán szereted, jó volt olvasni a soraidat:) Ha ő is így van vele, akkor a távolság nem fog számítani..

A gólyatáborral kapcsolatban, ha hűséges a lány,akkor a szingli-buliban is elküld mindenkit, ha hűtlen-típus, akkor csinálhatsz akármit, a szomszéd gyerekhez is átjárkál minden további nélkül...

De nyugodtan lebeszélheted róla, legalábbis érvelhetsz, hogy sokan nem találkoznak ott a csoporttársaikkal, és a tábor csak a nagy berúgásokról szól. Ha jó érzésű lány, nem fogja magát ott jól érezni. A barátom fiú létére haza ment onnan 2 nap után, mert nem bírta látni ami ott folyik.

A távolság meg az idő miatt ne fájjon a fejed. Majd beszéltek minden este interneten, esetleg kamerázni is tudtok, hétvégén meg találkoztok...Nálunk rosszabb a helyzet, 500 km van köztünk, de nem félünk. Biztosan vagyunk egymásban, szóval bátorság és ne félj:)

Megismerted a párod, lást továbbra is olyannak, mint eddig!

19/l

2011. aug. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

"...A gólyatábortól meg ne féltsd mert esetleg megdugják páran de,ha szeret akkor nem fog elhagyni téged,ha meg nem szeret annyira akkor meg sem érdemel..."


Megbocsáss,nem egy ribancról beszélünk,és ha jól emlékszem én sem sértegettem senkidet.Nem ettől féltem,egyáltalán nem iszik,és egy idegen,Tőle nagyon különböző életformát élő emberektől félek.Meg attól hogy az elmúlt majdnem négy év emlékké válik,ha talál jobbat nálam.Lebeszélni már nem tudom,és nem is próbáltam...

2011. aug. 5. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!