Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 pasim van! Ez hosszútávon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 pasim van! Ez hosszútávon működhet?

Figyelt kérdés

Érdekes történetem van.

Tavaly februárban költöztem össze két sráccal albérletbe, teljesen jól kijövünk, minden simán alakult, mondhatni nagyon jól. Pár hónapja már együtt éltünk, mikor letöltöttünk valami béna filmet, hogy megnézzük együtt, és röhögünk rajta, közben ittunk, szerintem nem is keveset, tehát az alaphangulat már megvolt. Végülis nem rémlik hogyan, de az esti mozizás egy hatalmas 3-as szexbe csapott át. Másnap baromi kínosan éreztem magam, szerintem ők is vagy nem tudom, kerültük a témát, nem beszéltünk róla. Legalábbis én velük nem, ők nem tudom megvitatták e egymás közt.

Eltelt körülbelül két hét, aztán az egyik dumálgatós esténken az egyik srác újra próbálkozott és megint így egymás karjaiban kötöttünk ki 3-an.

Aztán ezek így rendszeressé váltak, végül már nem is furcsálltuk, hogy mi 3-an vagyunk. Barátainknak, ismerőseinknek erről nem szóltunk, de azóta valahogy mi így járunk, vagy nem is tudom mi erre a jó szó. Én mindkét srácot megszerettem, tényleg! Egyformán mindkettőt, nem tudnék közülük választani, én így érzem jól magam, hogy nekem két pasim van. Barátnőim furcsállják, hogy nem szoktam pasizni, meg nem randizok senkivel, dehát ezt így mégse mesélhetem el nekik, hogy hát én két sráccal járok...

Volt már valakivel valaha hasonló? Ez hosszútávon is működhetne? Mert nekem nagyon tetszik ez, de nem tudom mennyire életképes...

20L


2011. aug. 3. 00:42
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

01:08

Én is gondoltam erre, bár nem csinálnak egymással semmit.

2011. aug. 3. 01:14
 12/27 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ok nem gondolnak ugy rad, hogy veled jarnak. Csak jot szexelnek 3-asban veled es kesz, kenyelmes, ott vagy keznel. Jobb nekik, mint a szobaban masztizni. De tutira nem lesznek szerelmesek beled.


Pasi vagyok, de akire ugy nezek, komolyan, vagy szerelmes vagyok valakibe, azt nem szeretnem senkivel megosztani. Mivel igy tortent az elso, ahogy volt, egyszeruen egy jo kis ingyenribanc vagy a szemukben es mar az is maradsz. Mar bocsi a megnevezesert, nem vagy az, nem penzert csinalod, amig egyuttlaktok ez mukodhet, de igy egyikotoknek sem lesz addig egy normalis parkapcsolata sem, csak ez az aberralt.

2011. aug. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 v0r7eX válasza:
21%

Gondolom iszonyatosan csúnya vagy és örülsz,hogy most egyszerre ketten b*sznak :) Egyébként az ilyen lányokat a legtöbb ember leköpné :)

[link]

Ajánlom figyelmedbe :)

Puszcsi ;)

2011. aug. 3. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
84%

És hogy zajlik a szex 3asban? mindketten húznak gumit és egyik a seggedbe rakja másik a puncidba egyszerre?Vagy felváltva?

Én nem is bírom elképzelni hogy járhatnak valakik 3asban, kézen fogva mentek az utcán 3an, és akkor a 2 srác ők kik egymásnak? ők is járnak ezen belül vagy hogy?:D

Meg ültök a szobában és egyszer az egyik smárol le máskor a másik?

21f

2011. aug. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
100%

Szia! Nem gondolnám, hogy hosszútávon működne ez a meglehetősen érdekes kapcsolat!

Én azt gondolom, hogy egy férfi és egy nő!!! Szerintem két férfit egyszerre, egyformán képtelenség szeretni, valószínűleg csak megkedvelted Őket! A legjobbakat Neked!!


A durva stílusú reagálóknak üzenném!!! Hogy ne ítélkezzenek!! A fentiek az én normámba sem férnek bele! De itt Valaki kérdezett, és gondolom emberi válasz vár, emberektől!!!

2011. aug. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
58%
Te nagyon hülye vagy! Nekik csak dugni kelessz,nem veszed észre?! Attól meg h megdugtak még nem szeretnek,csak jól kihasználnak,de meg is érdmemled,ha ennyi eszed van..
2011. aug. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
64%
Emberek, ha mindhárom fél ugyanazt kapja: szexet, és jó érzést, akkor itt hol a kihasználás? Melyikük akar többet, annál, ami van, amiért azt mondhatnánk, hogy kihasználják?
2011. aug. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, hogy megkérdezted, hogy akkor ti most mit is csináltok és a pasi röhögve mondta, hogy jártok...Hmmm...

Nem is tudom, de szerintem ők nem veszik ezt olyan komolyan ahogy te..

Persze, most jól elszórakoztok, nincs is ezzel semmi gond, csak azért állítsatok fel magatoknak bizonyos határokat, mert ebből nem csak jó sülhet ki!

2011. aug. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Szóval szerintetek ez nekik annyira nem komoly? Hát jó, akkor nem várok csodákat, pedig szerintem nagyon jó így.

Aki szerint kihasználás, az mondja már meg miért? Nekem jó, a szex jó, ha azt akarom, hogy szeretgessenek, akkor bármikor odamehetek hozzájuk, elmegyünk programokra, amiken általában ők fizetnek nekem, vagy ha szeretnék valamit de nekem nincs rá pénzem, megkapom ajándékba valamelyikőjüktől, szóval nem az van, hogy szex és csá. Akkor kihasználás lenne, de így nem értem miért, nekem nincs ebből semmiféle hátrányom, megkapok tőlük bármit.

2011. aug. 3. 16:24
 20/27 anonim ***** válasza:
52%
Anyád mit szól ehhez?
2011. aug. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!