Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 pasim van! Ez hosszútávon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 pasim van! Ez hosszútávon működhet?

Figyelt kérdés

Érdekes történetem van.

Tavaly februárban költöztem össze két sráccal albérletbe, teljesen jól kijövünk, minden simán alakult, mondhatni nagyon jól. Pár hónapja már együtt éltünk, mikor letöltöttünk valami béna filmet, hogy megnézzük együtt, és röhögünk rajta, közben ittunk, szerintem nem is keveset, tehát az alaphangulat már megvolt. Végülis nem rémlik hogyan, de az esti mozizás egy hatalmas 3-as szexbe csapott át. Másnap baromi kínosan éreztem magam, szerintem ők is vagy nem tudom, kerültük a témát, nem beszéltünk róla. Legalábbis én velük nem, ők nem tudom megvitatták e egymás közt.

Eltelt körülbelül két hét, aztán az egyik dumálgatós esténken az egyik srác újra próbálkozott és megint így egymás karjaiban kötöttünk ki 3-an.

Aztán ezek így rendszeressé váltak, végül már nem is furcsálltuk, hogy mi 3-an vagyunk. Barátainknak, ismerőseinknek erről nem szóltunk, de azóta valahogy mi így járunk, vagy nem is tudom mi erre a jó szó. Én mindkét srácot megszerettem, tényleg! Egyformán mindkettőt, nem tudnék közülük választani, én így érzem jól magam, hogy nekem két pasim van. Barátnőim furcsállják, hogy nem szoktam pasizni, meg nem randizok senkivel, dehát ezt így mégse mesélhetem el nekik, hogy hát én két sráccal járok...

Volt már valakivel valaha hasonló? Ez hosszútávon is működhetne? Mert nekem nagyon tetszik ez, de nem tudom mennyire életképes...

20L


2011. aug. 3. 00:42
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
43%
ezért jó a nőknek, szétteszik a lábukat és cserébe kapnak ajándékokat stb, nagy ringyó avgy te is, 2 pasival kúrsz egyszerre 20 évesen, gondolom ahogy ivarérett lettél már pakoltak is agyba főbe, undorító nemibeteg csaj lehetsz te is.
2011. aug. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
100%

Zsóka.

Akkor minden második nő undoritó nemibeteg ribanc?

Ilyen világot élünk,fiatal még ennek az idöszaknak is vége lesz majd egyszercsak az életében.Hagy élveze az élet adta örömöket szép dolgokat,rá ér majd 50 évesen be sült,visszafogot életet élni.Gondolom a kapot válaszok alapján is tanult a leányzó egy új dolgot az emberekel kapcsolatban,buták,roszindulatuak,és roszabbak mint egy ki végzö osztag..........

2011. aug. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet, hogy ők nem használnak ki, habár szerintem igen, de én most nem ezen vagyok megütközve, hanem azon, hogy azt írod, hogy ha nincs pénzed és megtetszik valami, akkor a pasik kifizetik és, ha elmentek valahova akkor is ők fizetnek...:/ Szóval, akkor most mi van? Ez olyan mintha szexel fizetnél nekik, persze nincs ez így kimondva, de akkor is...

Ha nekem nincs pénzem valamire még a barátomtól sem nyarvognám ki...

Én nem ítéllek el, te ilyen vagy és kész..., de szerintem kicsit nézz magadba! -.-

2011. aug. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

20:08 :)

Szerintem meg csak simán irigyek... Nekik egy csaj se jön össze, még csak egyéjszakásra se, és akkor én meg ribanc vagyok, mert engem ketten is akarnak. És ezzel a két sráccal együtt is kevesebb pasival voltam (szám szerint 3) mint a nagy átlag, aki ugye nem ribanc, mert egyszerre mindig csak egy pasival van - és azokat meg elég sűrűn cserélgeti...


Aki normális választ írt, annak köszönöm!

2011. aug. 3. 20:15
 25/27 anonim ***** válasza:
44%

"Aki szerint kihasználás, az mondja már meg miért?"


Attól még, hogy te ezt akarod még kihasználás:) Mivel csak aért vannak veled és lefognak lépni, de szó mi szó te is kihasználod őketXD Na érted már liba? Bocsi, de egyszinten állsz a libávalXD


"Nekik egy csaj se jön össze, még csak egyéjszakásra se, és akkor én meg ribanc vagyok, mert engem ketten is akarnak."


Ki mondta, hogy irigyek?:) Én soha életben nem leszek ilyen nőbe szerelmesXD Legszívesebben leköpném:) Nem kell nekem egyéjszakás kaland pedig tudnék:D Felvágsz édes pedig nem ribanc szót használnám rád, hanem azt hogy kvrva vagy!:D

2011. aug. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
50%

akkor is egy ribanc vagy akit pörgetnek, egy darab hús.

Tudod én igazi NŐ-kkel foglalkozom akiknek van tartása és értékelik ha udvarias egy férfi, pl. ha előreengedek legalább megköszönik, te meg egy 13 éves szinten megragadt tripperes liba vagy.

2011. aug. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 v0r7eX válasza:
30%

Igazad van kedves kérdező,nagyon irigy vagyok rád :(

Nekem egy csaj sem jött össze soha :'(

2011. aug. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!