Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már úgy, hogy megöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy megöl titeket a magány?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok, és nincs párom. Dolgozom, tanulok, de totál üres az életem. Társkeresőzöm, bulizgatunk hébe hóba, járunk ide oda de egyszerűn nem jön a nagy ő. Egyszerűn belefáradtam, félek hogy egyedül maradok. Nagyon magányosnak érzem magam, és értelmetlennek érzem az időt amit egyedül töltök. Olvasom itt, hogy így szakítás, meg nincs megelégedve velem meg stb.. emberek tegyétek össze a kezeteket, hogy van mellettetek valaki és becsüljétek meg.


/22F


2011. aug. 4. 21:08
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van amúgy.
2011. aug. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!megértem a helyzetedet és is voltam így.Voltam undorító szemét nő és sajnos az élettől vissza kaptam mert most szeretem nagyon a párom és úhy viselkedik velem,ahogy valaha én is tettem a barátiammal.

Ugyan olyan vagyok mint amit leírtál,és arra vágyom hogy a szerelmem úgy viselkedjen mint te!Remélem egyszer ha lesz barátnőd és tényleg ilyen vagy megfog téged becsülni,mert ha az én barátom lenne ilyen nagyon megbecsülném....Sok Sikert Neked!

2011. aug. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

F17 vagyok (mindjárt 18) és már most hatalmas a szeretethiány, és a szexuális frusztráció, de az előbbi rosszabb, valamit enyhít ha lányokkal találkozgatok vannak lány barátaim MÁR (sajnos mindenki barátnak néz mert nem vagyok elég alfa)

Igényeim alacsonyak, oszt társaiméhoz képest. Az a szerencsém hogy hamar felismertem hogy csajozni kell, teperni, különben nem lesz semmi, társaságba kell járni és nem wowozni, hála Brian Tracy-nek a depiből is rég kint vagyok és most már magányosan is élvezem az életet, de a folt ugyanúgy ott van a lelkembe, de legalább már beljebb varrtam :) Valamint az önbizalmamat is feltoltam, a félelmeim szűnnek, 1 éve egy idegen lánytól levegőt se kaptam volna most meg csak izgulok kicsit :P

Ha nem felel meg az igényeidnek teljesen de szeret akkor az legyen elég neked! Ha csak ilyen lány kéne kb semmi esélyed:P Legyen sok közös bennetek akkor nagyobb az esély!

Kezdj el animézni legjobb magány ellen néhány animelány :D rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

2011. aug. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
A trendit úgy értem, hogy manapság az a menő, ha paraszt vagy, bunkó és bocs a kifejezésért csak a lyukra hajtasz és pont. Legyél díszb*i, meg arc és már is te vagy a szuper, idd le magad buliban, taplóskodjál. És erre értette, én nem változom meg senki kedvéért én ilyen vagyok. Ha hiszitek ha nem, komolyan! Utolsó, én nem játszom, nem tartok a csajoktól, csak kb hasonlóan jön, hogy max csak barát, na mind egy.
2011. aug. 5. 07:51
 35/37 anonim ***** válasza:

A trendiség ilyen formában nagyon gáz, csak az a baj, hogy igazad van, mármint sokszor tényleg az alapján ítélnek meg, hogy mekkora partyarc vagy, mennyire vagy márkás cuccokban és mennyire vagy laza és mennyire adod könnyelműen magadat.

De tudod mit mondok Neked.

Abban a korosztályban, ahol szerintem Te szeretnél párt találni, ott azok az értékek számítanak, amiket leírtál (magamból kiindulva). Persze nem egy olyan emberkét tudok, akinek pl. party az egyetem és azt se tudja másnap, hogy hol van.

Ne csüggedj és ne legyél trendi! :)

2011. aug. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó. Utálom, hogy igazam van. De ez mégis olyan nehéz.., hisz városban járkálva ezt látja az ember. Én is jól öltözködöm véleményem szerint, de nem költenék mondjuk egy ingre 15 rongyot egy cipőre 20-at. Szal kicsit azt értem, hogy ezek miatt a dolgok miatt kevesebb vagyok valamelyest. Mármint, egyetemen is ezt tapasztalom, hogy nem a magam fajta az ideál. Próbálok nem csüggedni, inkább továbbra is vágyom egy igazi társra. Csak mivel már nagyon szeretném, így kicsit nehéz.
2011. aug. 5. 20:56
 37/37 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy Te jól érezd magadat a ruháidban és magadnak jöjjön be, amit viselsz. Az meg basszus, hogy nem 20.000 Ft-os ruhák vannak rajtad, ne nyomasszon és ne érezd azt, hogy kevesebb vagy. Sokszor ezek a márkás cuccok úgy állnak a viselőjükön, mint tehénen a gatya és erre vágnak fel, hogy mit tudom én milyen márkás cuccok lógnak rajtuk....ilyenre nem lennék büszke a helyükben, főleg hogy a pénzt az esetek 80-90 %-ban nem ők keresték meg a ruháikra, hanem a szüleik.

Persze a pénz boldogíthat, de aki az alapján néz meg Téged, hogy a cipődön van-e bármilyen márkajelzés és ez alapján skatulyáz be, hát tehet egy szívességet.

Nem a ruha teszi az embert.

2011. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!