Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már úgy, hogy megöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy megöl titeket a magány?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok, és nincs párom. Dolgozom, tanulok, de totál üres az életem. Társkeresőzöm, bulizgatunk hébe hóba, járunk ide oda de egyszerűn nem jön a nagy ő. Egyszerűn belefáradtam, félek hogy egyedül maradok. Nagyon magányosnak érzem magam, és értelmetlennek érzem az időt amit egyedül töltök. Olvasom itt, hogy így szakítás, meg nincs megelégedve velem meg stb.. emberek tegyétek össze a kezeteket, hogy van mellettetek valaki és becsüljétek meg.


/22F


2011. aug. 4. 21:08
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 21:33


Értelek. Lehet nekem azért nem hiányzik, mert tudom, hogy nincs ilyen. Szomorú.

Ha ilyet akarsz, akkor ismerkedned kell és neked is meg kell tenned mindent, hogy a társad boldog legyen.

Manapság már senki nem vesz komolyan egy kapcsolatot és senkiben sem lehet megbízni. Ez van.

Azért remélem teljeseül az álmod. De akkor ne add fel, ismerkedj.

2011. aug. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
Egyet ígérj meg Kedves Kérdező,ha összejön véletlenül ez a lány neked,akkor tartsd is be,amiket ide leírtál,kezdve a reggelitől a virágig :-)
2011. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

Azt teszem, ismerkedem, de nem sok sikerrel.


Utolsó nem ismersz!!! És igen betartom, ne nevess, mert komolyan írtam mindent, nem az a pali vagyok aki csak dugni akar!!!

2011. aug. 4. 21:53
 14/37 anonim ***** válasza:

Igen a magány tényleg nagyon rossz és lassan azt érzed, hogy felemészt.

De inkább leszek egyedül, mint egy olyannal álljak össze, aki csak azt mondja az utcán, hogy ,,hé te csaj megvársz?".

Amiket leírtál a közös reggelitől a filmnézésig, komolyan mondom, becsüllek érte, mert szerintem ez minden lány álma. :)

2011. aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Utolsó, bár lenne egy ilyen lány akinek ezt mind megadhatom, a legboldogabb ember lennék!
2011. aug. 4. 21:57
 16/37 anonim ***** válasza:

És mit várnál cserébe??

Milyen negatív tulajdonságot nem szeretnél?

2011. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Ne legyen buta, reálisan láss a dolgokat, legyen talpraesett. Ne legyen az a tüncike, aki csak a körmével van elfoglalva (magyarul szolid). Ne féljen a munkától (mosogatás egyebek..). Ne legyen anyagias, a földön járjon. És legfontosabb mindenben legyen őszinte.
2011. aug. 4. 22:02
 18/37 A kérdező kommentje:
Ja és értse a viccet, ne legyen az a besértődöm mert olyat mondtál. Neki is legyen humora.
2011. aug. 4. 22:02
 19/37 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Klónoztasd magadat és szeretettel várlak! :)

2011. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Á csak az eredeti az igazi! A másolás már magában foglalj a hiba lehetőségét. :)
2011. aug. 4. 22:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!