Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már úgy, hogy megöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy megöl titeket a magány?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok, és nincs párom. Dolgozom, tanulok, de totál üres az életem. Társkeresőzöm, bulizgatunk hébe hóba, járunk ide oda de egyszerűn nem jön a nagy ő. Egyszerűn belefáradtam, félek hogy egyedül maradok. Nagyon magányosnak érzem magam, és értelmetlennek érzem az időt amit egyedül töltök. Olvasom itt, hogy így szakítás, meg nincs megelégedve velem meg stb.. emberek tegyétek össze a kezeteket, hogy van mellettetek valaki és becsüljétek meg.


/22F


2011. aug. 4. 21:08
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Hát én komolyan nem értem miért nincs senkid. Olyan normális srácnak tűnsz az alapján amit leírtál! Vagy egyszerűen nincs időd rá, vagy túl görcsösen akarod. Az is baj lehet, akkor azért sem jön össze. Kicsit lazítani kell. Tapasztalat. 23/L
2011. aug. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Lehet inkább utóbbi. De nem tudok mit kezdeni, annyira szeretném... lehet ez a baj. Meglátok egy párt és haj... érted. Te hogy tudtad lazára fogni?
2011. aug. 4. 22:12
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép és jó amiket ide leírtál, hogy mire vágysz de ilyet soha sem fogsz találni. Egyszerűen nincs ilyen nő a Földön, főleg manapság. Ha meg is adsz mindent és te vagy maga a tökély úgysem fogja senki sem értékelni, vagy ha mégis akkor is csak egy rövid ideig aztán jön a kitörési vágy és bulizhatnék/pasizhatnék. Nekem is volt ilyen, megadtam és megtettem mindent, ő volt a csoda az életemben imádtam őt és mégis pár hónap után a hátam mögött öszejött a nyomoronc volt barátjával...
2011. aug. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
:(:(:( ....
2011. aug. 4. 22:16
 25/37 anonim ***** válasza:
Sokszor nem azt az embert szeretjük, aki valójában maga az ember. Sajnos.
2011. aug. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Micsoda???
2011. aug. 4. 22:21
 27/37 anonim ***** válasza:
Sokan egy álomképet szoktak szeretni. Vagy félreismerik az embert (ami persze változik). Ezt konkrétan nem neked írtam kérdező. Inkább 22:14 -nek. De egy nyílt, vidám, hűséges nőt szeretnél, aki szeret gondolom. De gondolom azért, mert üvölt a meccseden, hogy milyen király vagy még nem jelenti azt, hogy ő jó és szeret. Vagy ha nem üvölt, akkor már neked nem lenne jó.
2011. aug. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Ennyi jó tulajdonság mellett a másolatot is el tudnám viselni.

Körülötted a nők nem normálisak, ha nem értékelnek.

(Az utcán ha meglátod a párokat és rossz érzés fog el, akkor arra gondolj, hogy Neked is lesz ilyen pillanatod és akkor téged fognak irigyelni. Nem a legjobb ,,taktika", de még mindig jobb, mint azzal emészteni magunkat, hogy miért nincs mellettünk valaki.)

2011. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó. Talán a világ is valamelyest rossz és manapság már nem vagyok trendi, nem tudom. Megpróbálom amit írtál, és köszönöm.


Utolsó előtti. Ha nem kiabál nekem az se baj, ha nincs ott az sem mert nem érdekli a sport, de szeretném tudni, hogy akkor is ott van.

2011. aug. 4. 22:30
 30/37 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a ,,manapság már nem vagyok trendi" alatt mit értesz, de csak add önmagadat és senki kedvéért ne akarj megváltozni, mert akkor az már nem Te lennél és nem éreznéd jól magadat egy ilyen kapcsolatban (szerintem).

Aki nem fogad el olyannak, amilyen vagy (vagyis olyannak aki szereti a romantikát, az érzelmeket, aki tud bohóckodni, de komoly is tud lenni), az nem érdemel meg.

2011. aug. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!