Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak a jófej, helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a jófej, helyes srácok? Vagy csak én vagyok szerencsétlen? (Lent! )

Figyelt kérdés
Állítólag szép és kedves lány vagyok.Én utálok magamról ilyeneket irogatni, de higgyétek el, az utcán minden második srác megnéz.(<-már kezdem unni:D) Több barátom volt eddig, de sosem fogok ki normálisakat. Az egyik tiszta hülye, a másik hihetetlenül erőszakos,de volt olyan is aki egyszerűen semmibe vett.Pedig,mielőtt még valaki ezt irná- egyaltalán nem a külső alapján ítélek. Anyukám múltkor már azzal viccelődött, hogy "Ilyen jó csajnak nem a legrondább pasikat kéne felszednie." De nekem nem a külső az első.Leginkább a jófejséget, a humort, a kedvességet értékelem. Egyszer találkoztam olyan sráccal aki jófej és helyes is volt, de csak egy kalandra kellettem neki.Mit gondoltok? Én vagyok ennyire szerencsétlen?
2011. aug. 8. 22:47
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:

Jólvan ha 4 pasival voltál úgy "igazából" akkor kijelentem ,hogy nem vagy ribi .


"Épp ezé vagy ribanc. Velem ménem dugná pl? Há más mibő jobb mint én? MI VAGYOK ÉN JOBBÁGY? gyere és pattogj a farkamon a krv aanyadat."


Ekkora gyökeret b*zd. Forver Alone

2011. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
60%

Már ne is haragudj, de ez szánalmas! Itt reklámozod magad, hogy ilyen meg olyan szép vagy, akkor miért itt akarsz pasit keresni? A sok kiéhezett fiú meg rögtön ugrik, mert beveszik a mesédet!

Kérünk akkor képet hagy lássuk milyen szépséggel van dolgunk!

Ha nem tetszik lehet lepontozni!

2011. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
Pont ezért vagy ribanc ;)
2011. aug. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:

szerintem másik témakörbe kéne kiirni a kérdésed, pl a család kapcsolatokba, ott lehet, hogy komolyabb kommenteket kapnál

de küldhetsz képet

2011. aug. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
0%
Miért kéne képet küldenie? Nehogymár te mond meg. Kinek parancsolgatsz itt b*zd+?
2011. aug. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de nem fogok felrakni semmilyen képet. Gyere ide és nézz meg, ha érdekellek!! És nem reklámozom magam, legalábbis egyaltalán nem ez volt a célom, próbáltam egy normális kérdést összehozni. Bocs!
2011. aug. 8. 23:15
 27/69 anonim ***** válasza:
Sajnállak de kicsi az esélyed hogy magadnak valót találsz mint külső mint belső tulajdonságok tekintetében. De ha egyszer megtalálod onnantól tökéletes életed lesz!
2011. aug. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
Látszik ,hogy ismered. FOREVER ALONE
2011. aug. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
én szép és kedves fiú vagyok, jófej, és vicces gyagyásságokat csinálok, amit sokan aberrált dolognak tartanak,
2011. aug. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 mimano ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, 18 évesen volt az első komolyabb kapcsolatom, azelőtt csak pár hetes, vagy hónaposak. Szóval hozzám viszonyítva nem vagy lemaradva, de ez nem is olyan amit siettetni kell.
2011. aug. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!