Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak a jófej, helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a jófej, helyes srácok? Vagy csak én vagyok szerencsétlen? (Lent! )

Figyelt kérdés
Állítólag szép és kedves lány vagyok.Én utálok magamról ilyeneket irogatni, de higgyétek el, az utcán minden második srác megnéz.(<-már kezdem unni:D) Több barátom volt eddig, de sosem fogok ki normálisakat. Az egyik tiszta hülye, a másik hihetetlenül erőszakos,de volt olyan is aki egyszerűen semmibe vett.Pedig,mielőtt még valaki ezt irná- egyaltalán nem a külső alapján ítélek. Anyukám múltkor már azzal viccelődött, hogy "Ilyen jó csajnak nem a legrondább pasikat kéne felszednie." De nekem nem a külső az első.Leginkább a jófejséget, a humort, a kedvességet értékelem. Egyszer találkoztam olyan sráccal aki jófej és helyes is volt, de csak egy kalandra kellettem neki.Mit gondoltok? Én vagyok ennyire szerencsétlen?
2011. aug. 8. 22:47
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
Ezt a retardált állatot.
2011. aug. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 mimano ***** válasza:
Normális ember nem csinál ilyet. Így én sem csináltam.
2011. aug. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
:D
2011. aug. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
hát nem vagytok túl bevállalósak
2011. aug. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:

én is pont így érzek, csak fiú vagyok. 18 leszek, eddig csak egy komoly barátnőm volt. nem tudom magam elfogulatlanul megítélni, hisz ez lehetetlen, de a barátaim és a lányok visszajelzéséből "elvileg" jófej,megértő,vicces, és jóképű vagyok.ja, és semmiképp nem nevezném magam hétköznapinak... én is komoly kapcsolatot keresek, csak elég nehéz megtalálni a megfelelő lányt, gondolom nem kell mondanom miért...


ha van kedved beszélgetni,ismerkedni dobj egy privit. én kiváncsi vagyok rád,ha valóban olyan vagy, amilyennek leírtad magad. :)

2011. aug. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
Hahaaa, én ge cijófej vagyok, meg testépítek, meg minden, de én nem akarok magamnak hosszútávú kapcsolatot, mert mindig ráb@szok, inkább megszerzem amit és amikor kell :D
2011. aug. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:

nincsenek nagy elvárásaid kérdező, de én azokat túl is teljesítem

ha gondolod írhatsz üzenetet, itt van a kommentem mellett, hogy privát e-mail a válasz írójának, itt tudsz írni

2011. aug. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 mimano ***** válasza:
Ahogy látom, itt a második hullám.
2011. aug. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:

Mai világunkban a sok mocsok közt, néha-néha előbuggyan egy gyémánt. Ezek azok az emberek, akik érnek valamit emberként. Korosztályunkban egyre ritkán fordulnak elő a gyémántok, vagy ha igen, egy mocsokkal jön össze. Attól tartok, hogy rosszabbodni fog.


19/F

2011. aug. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!