Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak a jófej, helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a jófej, helyes srácok? Vagy csak én vagyok szerencsétlen? (Lent! )

Figyelt kérdés
Állítólag szép és kedves lány vagyok.Én utálok magamról ilyeneket irogatni, de higgyétek el, az utcán minden második srác megnéz.(<-már kezdem unni:D) Több barátom volt eddig, de sosem fogok ki normálisakat. Az egyik tiszta hülye, a másik hihetetlenül erőszakos,de volt olyan is aki egyszerűen semmibe vett.Pedig,mielőtt még valaki ezt irná- egyaltalán nem a külső alapján ítélek. Anyukám múltkor már azzal viccelődött, hogy "Ilyen jó csajnak nem a legrondább pasikat kéne felszednie." De nekem nem a külső az első.Leginkább a jófejséget, a humort, a kedvességet értékelem. Egyszer találkoztam olyan sráccal aki jófej és helyes is volt, de csak egy kalandra kellettem neki.Mit gondoltok? Én vagyok ennyire szerencsétlen?
2011. aug. 8. 22:47
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 A kérdező kommentje:
Tudod, nem véletlenül írtam a kérdést a "párkapcsolatok" kategóriába...
2011. aug. 8. 22:55
 12/69 anonim ***** válasza:

22:50 vagyok.


Na, akkor még a kor is stimmel. Én is 17 vagyok. :)

2011. aug. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim ***** válasza:

Minden ribi ezt mondja már ne is haragudj :)

Mégis hány pasid volt eddig?

2011. aug. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
riibaanc általában nem kell senkinek... egy kalandon kívül.
2011. aug. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 A kérdező kommentje:

Az előző komment a 22:53-as- nak ment.


Úgy "igazából" 4 fiúval jártam, és jó párral többször is randiztam. (Amikből természetesen nem lett semmi, mert sikerült őket megismernem.)

2011. aug. 8. 23:01
 16/69 anonim ***** válasza:
küldesz egy képet az emailomra?
2011. aug. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 A kérdező kommentje:
Hagyjatok már ezzel a ribi dologgal, kérlek. Értelmes lány vagyok, teljesen normális, és TÉNYLEG megválogatom hogy egyaltalán kivel randizok.
2011. aug. 8. 23:03
 18/69 A kérdező kommentje:

(Megjegyzés:

Ezt a kérdést nem arra szántam, hogy pasikat szedjek fel,hanem csak reméltem hogy kapok egy választ, hogy mit csinálok rosszul, de úgy látszik ez nem jön össze..)

2011. aug. 8. 23:05
 19/69 anonim ***** válasza:

lehet a külsőddel van a gond

küldj egy képet, és megmondom, hogy a külsőd hibás-e?

2011. aug. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 mimano ***** válasza:

"Ezt a kérdést nem arra szántam, hogy pasikat szedjek fel,hanem csak reméltem hogy kapok egy választ, hogy mit csinálok rosszul, de úgy látszik ez nem jön össze"


Nem, itt nem valószínű. Ilyen kérdésekre általában az olyan srácok írnak beajánlkozó kommenteket, akik a valóéletben "érdekesek". (Csak hogy ne írjak valami sértőt nekik.)

2011. aug. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!