Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pigment hiány - Mekkora gond?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pigment hiány - Mekkora gond?

Figyelt kérdés

Lányok ti hogyan viszonyultok ehhez? Járnátok egy ilyen fiuval?

17f


2011. aug. 9. 09:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

kicsi koromban nagyon fehér volt a bőröm,vörös volt a hajam és full zöld a szemem.mostanra már a hajam bebarnult,a szemem elkékesedett,a bőröm alapból még mindig elég fehér,bár leégés után valamennyit barnulni tudok,de ahol nem ér a nap (szégyellős vagyok,szóval comb,hátsó fertáj főleg),ott nagyon fehér.tehát a lényeg,hogy engem egyáltalán nem érdekel,hogy a Szerelmemnek hiány van-e pigmentből.bár az én pasim nem szenved benne hiányt,ugyanis most is a nyáron rohadtul leégett és most jobban hasonlít egy c*gányra,mintsem fehér emberre.de nem minden a bőrszín ;)


16/L

2011. aug. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Hát attól függ mennyire pigmenthiányos az illető. Mert volt egy osztálytársam, akin semmi más nem látszott, egyedül annyi, hogy a hajában volt egy iszonyatosan szőke folt, születése óta, az alap barna hajában. Ez is pigmenthiány. Meg az is, hogy albínó vagy. Utóbbi nem jön be. De a foltok nem zavarnának. Le lehet hurrogni, én csak elmondtam a véleményem, nem tetszenek a nagyon-nagyon fehér bőrűek, bocsi.

22/L

2011. aug. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nővérem 26/L van családja egy irtóhelyes férjjel meg egy írtócuki kisfiúval,nem kell tenned semmit,ez nem múlik el,de etől még a nővérem gyönyörű,szép a szeme,nagyon aranyos,okos ember : )
2011. aug. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
hát nekem a seggem fölött van egy nagyobb... de nem gáz...
2011. aug. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Edward hát mégis te vagy az?


Bella 19/l

2011. aug. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Énis ilyen pigment hiányos vagyok a kétt lábamon a sipcsontoknal van és a hasam jobb felén ezeket szerencsére jól tudom takarni volt már 2 baratnőm és tudtak róla azt montak nem zavarja öket habbár engem legbelül nagyon idegesitenek a környezetemben mindenki jól viszonyul hozá de engem ugyis idegesit ezt nem mutatom ki még akkor is!
2012. jan. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Juno16 válasza:

Sziasztok.. én egy 16 éves fiú vagyok és nekem is van pigment hiányom, nem is kicsit. nem tudom te hogy vagy vele de engem nagyon zavar,viszont nekem látható helyen vannak, a szám körül és a szemem körül meg a homlokomon is van + kézfejemen. :D

Ettől meg, picit furin hangzik de "üldözési mániám lett" azt hiszem, hogy a buszon mindenki engem néz és nagyon zavar.

Ez a pigmenthiány tönkretette az egész életemet!

de minden kenőcsöt, gyógymódot igyekszem kipróbálni, talán valameik bejön és eltűnik végleg..

Ha valami gyógymódot találok egyből megírom,, ígérem!! :D

2012. máj. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is van..A hátamon van egy és csak egyre jobban terjed. Sajnos nagyon zavar de viszont nem gáz.
2012. júl. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Nekem is van, én már megszoktam nem érdekel egyeltalán nem foglalkozok vele.

Néha ha látok másokat akkor persze eszembe jut, hogy nekem is van, meg észreveszem, hogyha új társaságba megyek akkor aki nem nagyon látott ilyet annak a tekintete megakad kicsit rajtam.

De néha viccelődök is vele, hogy pl: ez olyan fehér mint én néhol :D

nekem kézfejem,boka,térd,fenék felett,könyök,áll, nyáron látni jobban a szám körül, és a szemem körül.

Emiatt nem szeretek sokat napon tartózkodni.

De sokat segít a borosta sokat takar:D


23F

2012. aug. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!