Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják az emberek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják az emberek hogy ha túlsúlyos vagy az nem baj ha aztán senki nem akar összejönni veled?

Figyelt kérdés
Elég túlsúlyos lány vagyok. (156/71) Amikor bejön valaki a barátaim mindig biztatnak hogy biztos összejövök vele,csak próbálkozzak be.De én sosem merek mert látom rajta hogy nem jövök be neki igy.Sőt általában akik ezt mondják sosem választanak duci partnert...Miért mondják mindig hogy attól hogy kövér valaki még simán összejöhet valakivel?
2011. aug. 13. 08:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Biztos h nem azért nem jön össze veled senki, mert túlsúlyos vagy. Nekünk pasiknak nemcsak a külső számít.
2011. aug. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Mert ha mindenki azt írná, hogy "Jesszusom, ki a f@sznak kellenél így" akkor elmenne az életkedved is...


Ezért sokan kedvesek vagyunk és azt írjuk, hogy:

- biztos találsz majd valakit....

- nekem pont ez jön be....

- beszélgessünk...

2011. aug. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
lefogyni nem olyan nehéz, hajrá csak minden 3.nap ne egyél, mondogasd azt határozottan sokszor: NEM vagyok éhes, NEM szoktam sokat enni!!
2011. aug. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy a barátaid bátorítanak, mint hogy olyat mondanának, amitől helyben öngyilkos lennél. Senkinek sem esik jól, ha megerősítik a hibáiban, szerintem. Én is hasonló helyzetben vagyok, csak én vékony alkatú vagyok, ami talán rosszabb is.

23F

2011. szept. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A baratnom kb 110 kg, megis neki van pasija kb 7 eve, es most tervezik, hogy osszehazasodnak. En meg itt allok egyedul. Ne add fel, bar az teny, hogy a 16-20 eves csavok tobbsegenek sajnos nagyon sokat szamit a haverok velemenye is.
2011. szept. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

azért biztatnak mert a barátaid és nem akarnak elkeseríteni... de amúgy én 177cm vagyok és 70kg szal tényleg le kéne fogynod min. 10 kilót...


16/F

2011. szept. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

19:30

lóf*szt! azért nem jövünk össze bálnákkal mert nem csipázzuk az animal szexet...

2011. szept. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Annak ellenére hogy mindenki itt bíztatgat ,próbálj meg tenni ellene.Az esetek többségében nem lehetetlen.Csak keress valamit/vkit akire támaszkodhatsz a diétában pl...Hidd el ez a te életed,és ha itt keseregve töltöd el ,az nem fog segíteni.Ha szeretnél valakitől ökörségeket kérdezgetni írj,mert nekem meg túl sok a szabadidőm...-.- (nem ismerkedni akarok!)
2011. szept. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

hát ezt így nem lehet kijelenteni, h senkienk nem kellenél.

csak lehet, h pont olyannak, aki meg neked nem.

én sovány vagyok, évekig nem volt pasim, pedig jó nőnek mondanak. most, van, és túlsúlyos. így szeretem, nem is tetszene annyira vékonyan, nem tudnám elképzelni.

de ha téged zavar a súlyod, és úgy érzed, ez gátol meg minden jóban, akkor tegyél ellene!

én meg nagyon sovány voltam, de most híztam 10 kilót, és 170 centihez 60 kiló vagyok, így jól érzem magam.

20/L

2011. szept. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

a nővérem is duci,mégis egy csomó pasija volt és van is


és őt azért szeretik mert nem az a tipikus szőke hülye liba,hanem tényleg jófej és el lehet vele beszélgetni


13l (a nővérem 25nő)

2011. szept. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!